Свобода вдач у сучасному світі дозволяє одружуватися безліч разів. І деякі люди охоче користуються цією можливістю. Щоб дізнатися кількість потенційних шлюбів у своєму житті, достатньо звернутися до астрології. Вона давно виявила статистику по кожному Зодіакальному сузір'ю.

Овен

Можна з упевненістю стверджувати, що шлюбів буде багато. Не менше трьох. Витримати енергетичний напір Овнів здатні лише найстійкіші. При цьому знак сам по собі є дуже привабливим: навколишніх приваблює тепло представника вогняної стихії. Тому метеликів навколо Овнів завжди достатньо. І вони цим безсовісно користуються. Перебирають партнерів, як картоплю на базарі.

Телець

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Головне за ніч: зарплати в 35 тисяч, бортпровідники "здали" п'яну Волочкову, а Трінчер отримала від хірурга за невдалі груди

Показати ще

А ось Тельці демонструють стабільність. Їм легше підлаштувати під себе партнера, ніж шукати чергові граблі. Практичний знак вміє заробляти, і може навчити цьому інших. А йти від золотої жили мало хто хоче. Тому шлюби Тельців, як правило, дуже міцні.

Близнюки

Ці хлопці — рекордсмени. Кількість шлюбів перевищує всі допустимі моральні межі. Навіть в сучасному світі на Близнюків часом дивляться косо. А адже вони ні в чому не винні! Просто приналежність до повітряної стихії і заступництво самої швидкої планети-Меркурія призводить до частої зміни інтересів.

Рак

Кращі подружжя на світі. Вони настільки прив'язуються до партнера, що підуть за ним на край світу. Про розлучення з Раком не може бути й мови. Емоційні представники водної стихії зроблять все, щоб у людини навіть думок таких не було. Реалізують яку його мрію про сімейний затишок. Раки абсолютно щиро хочуть стати ідеальними. Тому шлюб у них, найчастіше, тільки один.

Лев

На відміну від гарячих Барани, Леви чудово вміють поводитися з вогненною енергією. Вони стають керівниками у всіх сферах життя: від бізнесу до сімейного побуту. Вибір партнера здійснюється дуже практично — Леви воліють багатство і вірність. Якщо за душею в людини нічого немає, то шлюб з розкішною кішкою йому апріорі не світить.

Також "Знай.uа" підготував для вас гороскоп на тиждень. Дізнайтеся, кого відвідає птах щастя.