Здається, що маючи певну суму грошей можна поїхати куди завгодно. Адже зараз туризм розвинений дуже сильно. Але це не зовсім так, є 7 місць на планеті, куди точно не потрапить жоден турист. І подивитися на них можна тільки на фото.

Острів Суртсей, Ісландія

У 1963 році у водах Ісландії сталося кілька вивержень вулкана. І після цього утворився новий острів площею майже 3 квадратних кілометрів. І для вчених він являє собою наочну модель того, як зароджувалося життя на Землі. Тому туристів туди вже точно не пустять.

Північний Сентинельский острів, Індія

Цей острів розташований в Бенгальській затоці. І в цей раз наукових експериментів не проводиться. Просто тут живуть не найдоброзичливіші племена. Про це дізналися ще в 2004 році, коли після цунамі туди вирушив вертоліт з допомогою. Але його обстріляли стрілами. За припущеннями вчених, це плем'я провів в ізоляції близько 60 тисяч років.

Популярні новини зараз

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще

Печера Ласко, Франція

У цій печері знаходяться наскальні малюнки, яким більше 17 тисяч років. І вуглекислий газ, який видихає людина, знищує їх. Тому потрапити туди може лише обмежене коло науковців.

Острів Кеймада-Гранді, Бразилія

На вигляд цей острів здається справжнім раєм. Якщо б не одне але. Він повністю покритий зміями. на 0,43 квадратного кілометра припадає майже 4 тисячі справжніх вбивць. І всі вони дуже отруйні, тому туристи можуть подивитися на нього тільки з судна.

Храм Ісе, Японія

Храмовий комплекс Ісе дзінгу – головна святиня японського народу. І потрапити туди можуть тільки священики найвищого рангу, або члени імператорської родини.

Всесвітнє сховище насіння, Норвегія

Можливо, ви бачили це місце фільмах, і воно дійсно існує. Тут зберігаються насіння практично всіх рослин на землі. Передбачається, що саме це місце зможе врятувати людство у разі голоду.

Зона 51, Грум Лейк, США

Це закрита військова база, куди не може потрапити цивільний. Починаючи з 1950 року, служить таємничим цілям американського уряду. За офіційними даними тут розробляють військову техніку.

Дивіться: 5 заборонених місць планети, де краще не гратися з долею