У мексиканському штаті Табаско мав відбутися конкурс краси серед чоловіків Mr. Model Tabasco 2017, але організатори скасували його.

Конкурсантам висунули вимоги: зріст не нижче 178 сантиметрів, гармонійна зовнішність та статура, відсутність дітей, дружин та досвіду роботи стриптизером. Цим параментрам більшість учасників відповідали, але в цілому не виглядали, як моделі.

Організаторам вдалось відібрати шістьох більш-менш симпатичних учасників, але вони вирішили, що цього мало для проведення конкурсу. Вони оголосили про скасування Mr. Model Tabasco 2017 на офіційному сайті через брак учасників.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Тіна Канделакі запропонувала дати Зеленському "Оскар" після перемоги Kalush Orchestra: "Запропонують схиляти коліно" Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося
Показати ще

Таке рішення сильно обурило чоловіків з Табаско. Учасники, які не потрапили на конкурс, поскаржились, що організатори їх принизили.

"Чоловіки, може, і не стали б кращими в Мексиці, але змогли б стати найкращими у штаті Табаско", - заявив один з красенів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", учасниця конкурсу краси смішно впала у басейн.