Чудо-історії з Росії - давним-давно не дивина, а щось само собою зрозуміле. Причепити віник замість двірників на машину, поклеїти "цегляні" шпалери заради потрібного враження, побудувати дачний будиночок так, щоб він розвалився при першому ж зручному випадку - це вже не нове.

А ось в російському місті Волгоград порадували новою історією: на набережній розташувалася плавуча лазня, яку регулярно орендували. Логічно було б припустити, що споруда надійно закріплена, але не забуваємо, що говоримо зараз про ту, що "розумом не зрозуміти".Плавуча лазня частково перекинулася і почала повільно йти під воду, причому в цей час в ній перебували відвідувачі. Мабуть, відео зняв випадковий перехожий. Навіть якщо взяти той факт, що причиною міг послужити вітер і хвилі, все ж залишається загадкою, чому в таку погоду пустили відпочивальників і що ж там за кріплення, які не витримали хвилі міської річки.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як російські туристи навели свої порядки в Туреччині.

Популярні новини зараз

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще