Серед всіх знаків зодіаку чотири не соромляться проявляти свою любов і ніжність.

Багато що залежить від особистих якостей і характеру людини, однак у них є і багато суспільства

Телець (20 квітня - 20 травня).

Один з найбільш чуттєвих знаків Зодіаку. Він любить давати і отримувати любов і з'єднується зі своїм партнером на рівні всіх п'яти почуттів, особливо за допомогою дотику. Телець дуже сексуальний і прагне зробити приємність партнеру. Він буде досліджувати ваше тіло неквапливо і ніжно.

Лев (23 липня - 22 серпня).

Популярні новини зараз
Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Лев дуже ласкавий, приязний і любить проявляти свої почуття. Але при цьому він і сам любить отримувати любов.

Ваги (23 вересня - 22 жовтня).

Їх прихильність легка, красива і натхненна - вони будуть писати вам любовні листи, присвячувати пісні і вірші, дарувати вам подарунки, квіти і увагу. Вони приймають свою половинку такою, яка вона є. Ваги - люди соціальні, тому вони не завжди будуть поруч з вами. У них багато друзів і знайомих, і вони жадають побувати всюди, куди б їх не запрошували.

Риби (19 лютого - 20 березня).

Риби сповнені співчуття. Це самий співчуваючий знак Зодіаку, що розуміє всіх і кожного і пристосовуючись до них. Вони також вважають за краще взаємність, коли справа стосується любові.

Грошові знаки зодіаку

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астролог Олена Максимова вважає, що 2018 рік стане роком історичних змін в політиці та економіці України.