Туристичний сезон у самому розпалі, туристи масово шукають цікаві напрямки для відпочинку. Багато хто звертається до рейтингів найпопулярніших курортів, щоб не прогадати та отримати максимум задоволення. Проте є й напрямки, які не дивлячись на всю свою екзотику та масу переваг, практично не користуються популярністю в туристів. Всесвітня туристична організація  склала список найнепопулярніших країн серед подорожувальників.

Про це пише Daily Mail.

На першій сходинці антирейтингу опинилась країна Тувалу (Полінезія). У минулому році її відвідало всього тисяча туристів.


Тувалу


На другому місці – республіка Кірібаті (у Тихому океані). До цієї екзотичної країни у 2016 році приїздило чотири тисячі іноземців.

Популярні новини зараз

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Показати ще

Острови Кірібаті


Закриває трійку лідерів Сан-Томе і Принсіпі (головна країна у Центральній Африці). Її відвідало лише близько восьми тисяч гостей з інших країн.

Також до списку увійшла Монтсеррат (заморська територія Великої Британії). Острів всього у 102 квадратних метра оглянуло до десяти тисяч туристів у минулому році.


Монтсеррат


Африканська Комора прийняла  24 тисячі туристів.

Також у ТОП-10 потрапили такі країни як африканські Джібуті та  Сьєрра-Леоне , європейські Сан-Марино та Ліхтенштейн, а також азійський Східний Тимор.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", туроператор втрапив в гучний скандал. Українську туристку без попередження переселили в інший готель.