Якби опитування проводив ВЦВГД, відповідь могла би бути лише одна. Але опитування проводила інша контора.

Жінка – загадка, а спляча жінка – загадка подвійна. І навряд чи жінка коли-небудь відверто відповість тобі на питання «Хто сниться тобі в еротичних снах, люба?» Скоріше вже обізве «збоченцем» (особливо якщо це незнайома жінка). Але ж як цікаво!

Тут на допомогу приходить міжнародна мережа «Тренінг центр Секс.рф». На цей раз вони провели опитування і акумулювали знання про еротичні сни росіянок. В опитуванні брали участь кілька сотень відвідувачок «Тренінг центру Секс.рф» з Москви, Санкт-Петербурга та Нижнього Новгорода. Більша частина опитаних знаходиться у віковій групі 25-35 років.

Отже, еротичні сни. 67% респонденток зізналися, що еротичні сни сняться їм регулярно. При цьому частіше подібні сни сняться тим, хто перебуває у тривалих відносинах – 72%. Тим, хто у відносинах менше року, еротика сниться рідше (52%). Очевидно, через те, що сексуальна реальність ще не встигла набриднути настільки, щоб викликати на підмогу сни. До речі, в тому, що еротичні сни – не що інше, як втілення таємних бажань впевнена кожна друга опитана.

Популярні новини зараз

В Україні піднімуть зарплату жінкам: у Мінсоцполітики заговорили про "рівність та справедливість"

У ПФУ розповіли про жорстку вимогу до деяких пенсіонерів

Головне за ніч: опалювальний сезон за Зеленського, звернення друга Заворотнюк та "друга молодість" Тимошенко у Prada

Крутой більше не може мовчати: композитор розповів про серйозні проблеми, "зносить дах"

Показати ще

Ну а тепер звернемося до головної теми опитування – хто ж сниться росіянкам в еротичних снах. На жаль, варіант відповіді «постійний партнер» або «чоловік» не користувався великим успіхом – всього 19% респонденток відповіли подібним чином. Втім, зірки естради та інші знаменитості теж не у фаворі – їх воліють бачити в еротичних снах всього 4% опитаних. Колишні партнери трохи популярніші – вони сняться 9%.

Ну а самим популярним варіантом відповіді виявився... загадковий незнайомець! Його в еротичних снах зустрічають 29% респонденток. Як бачиш, навіть поревнувати до когось конкретного не вийде. Залишається сподіватися, що, можливо, для когось кожен з нас – загадковий незнайомець.

Нагадаємо, ваші сни підкажуть, що не так зі здоров'ям.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, про що розкажуть наші сни.

Також "Знай.uа" писав, що означає, якщо сниться померлий родич.