Довести до стану, коли від злості сіпається око і хочеться ламати все підряд, можна практично кожну людину. Аби не перегнути палицю із сарказмом та жартами, слід скористатися порадами астрологів, які нещодавно пояснили поведінку кожного знаку зодіаку в "ображеному стані".

Овни (21 березня - 20 квітня)

Спочатку вони вдають, що все в порядку, але коли емоції розривають, то лишається два варіанти. Перший – вас викреслять зі свого життя, другий – перестануть спілкуватися, але перед цим викинуть на вас потік свого обурення. А Овни в гніві – страшні, тому краще просто думати над кожним вчинком.

Тільці (21 квітня - 20 травня)

Терпіння – їхнє друге ім'я, можуть поблажливо ставитися до своїх кривдників, вважаючи, що ті не гідні бурхливої ​​реакції. Але якщо ви відчули себе безсмертним і почали ставати дибки, вам це пригадають. Ймовірно у виховних цілях навіть вигадають якусь витончену помсту, відкладену на потім.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Взагалі непередбачувані особистості. Їх легко образить навіть дитячий жарт, при чому вони дуже злопам'ятні, тому будуть кричати на вас або робити вам гидоти поки не заспокояться. Буває й піднімають руку на ворога, проте рідко замислюються про наслідки.

Раки (22 червня - 22 липня)

Карають, як правило, не кривдника, а себе – тобто просто стають відлюдниками на довгий час, хоча і дуже страждають від самотності. Коли приходять до висновку, що просто "світ такий жорстокий", починають дивитися на всіх із докором.

Популярні новини зараз

Пономарьов з гумором підтримав новоспеченого татуся Віктора Павліка: "Пашка, вітаю!"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Правда, якщо образа занадто сильна, то Рак може і помститися. Буде діяти таємно, тому ви навіть не будете знати, коли чекати "атаки".

Льви (23 липня - 22 серпня)

Ще ті самолюби і готови ображатися без приводу, не приховуючи емоцій і часто влаштовуючи гучні скандали. Вам пригадають все, що встигли накоїти за час знайомства. Нестриманість швидко проходить, адже таїти злість довго не вміють. Потім не дивуйтеся, коли Льви стануть великодушними і занадто добрими – у них лишається почуття провини за свою поведінку.

Діви (23 серпня - 22 вересня)

Діви досить дріб'язкові, тому із задоволенням "колекціонують" образи і кривдників. Ці сірі кардинали мстяться не одразу, а завжди чекають слушного моменту – найкраще, коли ви вже забули про свої слова. Завдають удару по найболючішому, переважно можуть розпускати плітки, або зробити щось погане чужими руками.

Терези (23 вересня - 22 жовтня)

Їх настрій постійно коливається від захопленого до пригнобленого, все сприймають занадто близько до серця. Але вони не вміють і не люблять мститися. Лють, скандали, сльози – все це минає, і Терези шукають дружнє плече, аби поскаржитися на життя. Саме такої душевної рівноваги їм постійно бракує.

Скорпіони (23 жовтня - 21 листопада)

Чемпіони помсти. Іноді приводом для образи стають вчинки і висловлювання, на які представники інших знаків Зодіаку навіть уваги не звертають. Способи поквитатися із кривдником ніколи не бувають типовими. Будьте обережні: в цей момент Скорпіон може вам мило посміхатися, а потім обдати холодним душем. Слабкі місця – родина і робота, два табу для будь-якого любителя жартувати.

Стрільці (22 листопада - 21 грудня)

Великодушний знак, особливо справедливий до слабших за себе, тобто довести його до сказу практично нереально. Але якщо випадково вийшло – начувайтеся, ядерний вибух емоцій не за горами. Стрільці, на щастя, вміють швидко заспокоїтися. Поки цього не сталося, краще не потрапляти їм на очі.

Козероги (22 грудня - 19 січня)

Вважають себе "вищими" за інших, тому образити їх практично нереально – "собаки гавкають, караван іде", приблизно так себе позиціонують. Люди для представників цього знака Зодіаку - всього лише зовнішні чинники. Ними можна грати, їх потрібно використовувати, а образа - доля слабких.

Водолії (20 січня - 18 лютого)

Максималісти за своєю природою, тому бувають надмірно категоричні, але мститися навряд чи будуть - просто втечуть з вашого життя і поставлять хрест на відносинах. Якщо ви близький родич, або друг - все може обмежитися бурхливим скандалом, місяцем відчуження, або невеличким "покаранням".

Риби (19 лютого - 20 березня)

Зазвичай чутливі, емоційні і дуже образливі. Довго обдумують сказане і намагаються зробити для себе висновки – іноді не зовсім правильні. В спогадах повертаються до неприємної для них ситуації, заново переживаючи негативні емоції. Коли заспокояться, викличуть вас на відверту розмову. Готуйтеся заздалегідь, Риби нічого не забувають.

Дивіться: твій танок за знаком зодіаку

Як повідомляв портал "Знай.ua", астрологи назвали знаки зодіаку, які зустрінуть пару вже влітку.