Коли ми занурюємося у довгострокові відносини, з часом іноді забуваємо приділяти увагу дрібницям. Дівчатам же потрібно постійно відчувати себе коханими, особливо якщо до них проявляють увагу поцілунками, обіймами і дрібними знаками уваги. Про те, від чого жінки сходять з розуму, читайте в матеріалі Clutch.

1. Вітальний і прощальний поцілунки

Ніщо так не допомагає нам відчувати себе на своєму місці, як поцілунок дорогої людини зранку і на прощання. Вітальний поцілунок означає "я радий тебе бачити", а прощальний — "я буду сумувати за тобою".

2. Обійми

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Обійми — ключовий фактор нормальних відносин. Якщо вам неприємно обніматися частіше одного разу на день, ваші стосунки не можна назвати нормальними.

3. Робити приємні дрібниці

Жодна дівчина не відмовиться від букета квітів. Звичайно, не тільки квіти — єдина відрада для жіночих очей. Напиши їй записочку на папері і підклади в куртку, прийшли їй в скайп парочку ніжних повідомлень, приготуй сніданок, звари їй каву, піди гуляти з нею по парку. Вона обов'язково це оцінить.

4. Помічати дрібниці і робити компліменти

Дівчата витрачають дуже багато часу, щоб виглядати на рівні. Будь люб'язний, зауваж ці дурниці.

5. Обіймати її ззаду, цілувати в чоло, щоки

Поцілунки в лоб, щоки і ніс — це приємно і мило. Це дає дівчині зрозуміти, що ти просто хочеш перебувати поруч, ти милуєшся від неї і тобі приємно знаходитися поряд з нею, навіть коли вона не готує тобі їжу і ви не займаєтеся сексом.

6. Мий посуд, допомагай по дому

Годі говорити про те, що це жіноча справа. Вона приготувала тобі класну вечерю? Чому б не помити після нього тарілки? Це чудовий показник того, що ти щиро цінуєш все те, що вона робить для тебе, а їжа дійсно була смачна.

7. Допомогти їй зняти/одягнути верхній одяг

Ніщо так приємно не бентежить жінок, як допомога з курткою або пальто. Ти допомагаєш їй зняти куртку і вішаєш її на вішалку. Очевидно, що вона може впоратися і без тебе, але це приємна "лицарська" дрібниця, яка підніме настрій і вам, і їй.

8. Дозволь їй спати

Дозволь їй спати. Як можна м'якше перенеси її на ліжко чи зручно розмісти її на дивані. У 80 відсотках випадків дівчина не прокинеться, а якщо прокинеться, то тут же засне.

Нагадаємо, чого уникають чоловіка у відносинах залежно від знаку Зодіаку.

Як повідомляв Знай.ua, 8 звичок, які дратують чоловіків у відносинах.

Також Знай.ua писав, 5 знаків Зодіаку, які володіють природним магнетизмом.