Жінка від природи має більш гнучку енергетику і виявилося, що є жіночі імена, які оберігають від пристріту і дарують неймовірну удачу. Фахівці запевняють, що в кожному імені закладений свій сенс, який здатен допомагати людині в різних життєвих ситуаціях.

У давнину імені надавали більше сакрального значення і вважали, що вірно підібране ім'я для новонародженого є найбільшим оберігом і талісманом удачі. Именологи виділили 5 енергетично потужних жіночих імен, які здатні притягувати удачу.

Ганна є найпоширенішим іменем у світі. Йому в багатьох країнах приписують неймовірну містичну силу. Крім того, фахівці з біоенергетики відзначають особливу важливість масовості.

Ганна від природи має відмінною стійкістю до негативу на свою адресу і невдач. Також дівчата з цим ім'ям завжди щасливі в коханні.

Маргарита, за твердженням фахівців, володіє високим ступенем захисту від негативного впливу оточуючих. Також це ім'я має неймовірно потужною енергетикою, і його аура здатна благотворно впливати не тільки на носія, але і на оточуючих близьких людей.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Олександра – ім'я сильних, впевнених у собі і цілеспрямованих жінок. Як правило, дівчата з цим ім'ям мають дуже розвинену інтуїцію.

Віра – ім'я з сильною енергією. Залучає удачу і допомагає його власницям бути непохитними, щасливими і сильними духом. Воно здатне бути талісманом удачі у всіх сферах життя.

Вікторія. Це ім'я багато називають найбільш дієвим талісманом удачі. Вікторія в перекладі означає "перемога". Воно є одночасно і сильним і небезпечним, адже часом підштовхує жінок вірити в себе трохи більше, ніж потрібно.

Дивіться: значення жіночих імен

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" саме завдяки цій цифрі, можна визначити до якої стихії відноситься людина.