Кожній людині властиві слабкості і пороки. Хтось жити не може без комп'ютерних ігор, хтось без сигарети, хтось не упустить момент попліткувати. Як вважають астрологи, схильність до згубних пристрастей багато в чому залежить від гороскопу. Є п'ять знаків зодіаку більш схильних до алкоголізму, ніж інші.

Овни - самі буйні п'яниці!

Ці "вогняні" хлопці нерідко пробують алкоголь в ранньому віці. Юні Овни зазвичай п'ють на спір. Або для демонстрації власної сміливості і дорослості. Алкоголь і стан бадьорості після випивки їм подобається. Спиртне вибирають найміцніше і швидкодіюче. До випускного у кожного Овна вже чималий алкогольний досвід. Перепробувані всі "гримучі суміші" та вишукані коктейлі. До закінчення університету Овен стає визнаним майстром спорту з Літрболу. І не втрачає це звання все життя!

Близнюки - королі алкогольних тусовок

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Жінка сфотографувала невідому істоту в лісі і виклала в соцмережі - користувачі приголомшені тим, що виявилось на знімках Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Першу чарку спиртного представники повітряної стихії найчастіше вживають під тиском друзів. Вони бояться образити відмовою. Намагаються догодити товаришам. Підтримати компанію. Але алкоголь швидко впливає на Близнюків. Вони починають експериментувати зі спиртними напоями. Пробувати новинки і створювати власні рецепти коктейлів. Так інтерес перетворюється на хобі, а потім і в звичку. Хоч Близнюки і обіцяють пити виключно з приводу важливих подій. Свято у цих хлопців щодня.

Скорпіони - хронічні п'янички

Алкоголь вселяє Скорпіону впевненість у власній неперевершеності. Його "нетверезий" девіз: "Я найпривабливіший і звабливий". П'яніє він довго. Поглинає спиртне літрами. Йому підходить весь лікеро-горілчаний асортимент.

Скорпіони люблять пити самі і споювати інших. Під градусом втрачають самоконтроль. Влаштовують п'яні розбірки. Фліртують наліво-направо.

Якщо Скорпіон потрапив в мережі зеленого змія, то це назавжди. Представники цього знака знаходять свій "кайф" і сліпо йому підкоряються. Вивести із залежності здатна тільки професійна допомога.

Риби - безвольні п'яниці!

Представники цього водяного знака бажають бачити життя в рожевих тонах. Але реальність куди суворіше. Переносяться вони в ідеальний світ за допомогою алкоголю. Спиртні напої дарують їм відчуття безпеки. Заколисують їх переживання. Але це небезпечна колиска. Мало хто з Риб здатний зупинитися на одному келиху. Пропозиція випити "на ціпок" зазвичай обертається декількома місяцями запою. Ковток вина "для апетиту" - беспросипной пиятикою і неприємним похміллям.

Риби - саме п'яне небесне сузір'я. Не всі народжені під цим знаком алкаші. Але відсоток таких великий.

Стрільці - азартні любителі випити!

Цим веселунам для пиятики не потрібен привід. Вони просто обожнюють напиватися. Так як це смачно і весело! Вони можуть вживати міцне пійло літрами. І змушувати пити стільки ж оточуючих. Алкоголь для Стрільців - потужний допінг. Сп'яніння настає швидко і стимулює до пошуку пригод. Стрільця цікаво, які ще подвиги він зробить після наступного келиха.

П'ють, народжені під цим знаком, з величезним задоволенням. Про наслідки не замислюються, тому змолоду мають другий ступінь алкоголізму. Благо відмінне здоров'я не дозволяє Стрільцям рано зустрінеться з білою гарячкою і цирозом печінки.

Як повідомляв Знай.ua, характер людей визначає не тільки виховання і соціум, а й зірки. Так, серед 12 знаків Зодіаку є ті, хто відрізняється розкутістю і велелюбність. Названі розкуті жінки за знаком Зодіаку.