Дракони — міфічні істоти, які з'являються в багатьох різних культурах і періодах часу. Їх описують як вогнедихачих, крилатих і пазуристих тварюк. Кілька голів? Є і такі. Існує, мабуть, якийсь спільний архетип, що змушує людей постійно думати про драконів. З глибокої давнини і по наші дні — ми знайшли згадки про драконів в абсолютно різних культурах і цивілізаціях. Можливо, це не просто легенди.

Виверна

Виверна — легендарна істота з головою дракона і крилами. Тіло рептилії, пара пазуристих лап і довгий хвіст. Виверна особливо популярна в британській літературі і часто асоціюється з холодною погодою і зимою.

Угорська вилорога

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

Цей уродженець Угорщини вважається найнебезпечнішим драконом у світі. Принаймні, у всесвіті Гаррі Поттера. Перший раз здивований читач зустрів вилорогу в "Кубку вогню", де вона відразу ж показала свій жахливий характер, напавши на Хлопчика-який-вижив.

Нидхегг

У скандинавській міфології Нидхегг — це дракон, який гризе коріння світового дерева Іггдрасиль. В історичному суспільстві вікінгів цим терміном таврували людей, які втратили честь.

Дрогон

Червоно-чорне забарвлення крил, ікла шабельної гостроти і вдача, в точності відповідна дракону. Дрогон з "Гри престолів" по праву займає гідне місце в нашому списку найкрутіших драконів історії.

Ямата-але ороті

Цей легендарний дракон майже не відомий в Європі. Зате він дуже добре знайомий громадянам Японії: саме Ороті вбив синтоїстського бога бурі Сусаноо, щоб той не поламав плани першого сьогуна.

Смаугом

І, напевно, один з найбільш популярних драконів світу. Смаугом, за запевненнями професора Толкієна, був останнім великим драконом Середзем'я. Величезне багатство, зібране Смаугом в надрах Самотньої гори, привернуло до нього жадібних гномів, які вбили дракона з меркантильних міркувань.

Фалькор

Добрий малий! Легендарна NeverEnding Story 1984 року подарувала світові одного з наймиліших драконів в історії. Фалькор був більше схожий на вірного пса, ніж на дракона.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що в мережі з'являються спойлери нового сезону "Гри престолів".