Ревнощі і любов не разлучні. Жінка повинна належати цим знакам Зодіаку вся без залишку. Вони готові контролювати кожен її крок. Навіть один мимовільний погляд в бік позбавляє їх спокою і змушує не спати ночами.
Ці знаки Зодіаку не звикли ділитися і готові до останнього відстоювати своє. Вони ревнують друзів, знайомих, а вже свою любов вони зберігають як зіницю ока. Навіть якщо немає приводів для ревнощів, вони все одно знайдуть до чого причепитися.
Ревнощі - неоднозначне почуття. Часом воно змушує нас переосмислити цінності і подивитись іншими очима на людину. Іноді воно пробуджує любов, освіжає почуття. І часом навпаки призводить до фатальних наслідків.

Овен

Стосунки чоловіка Овна часто нагадують "італійські пристрасті". Він завжди поводиться зухвало, бурхливо проявляє будь-які емоції. У запеклих нападах ревнощів, він практично не контролює свою поведінку.
Зопалу може наговорити своїй супутниці неприємних речей, робити непристойні вчинки. Хоча згодом він дуже сильно пошкодує про це, і буде настільки ж люто і пристрасно просити вибачення.
Для чергового нападу ревнощів Овна не потрібно особливого приводу. Мимовільний погляд іншого чоловіка, або посмішка жінки, адресована колезі по роботі, пробуджує в ньому власницькі інстинкти.
На перших етапах відносин така поведінка Овна викликає в представниць прекрасної статі розчулення і захоплення: "Ось, як я йому дорога, як він мене любить!". Але, чим довше тривають відносини, тим більше його ревнощі пригнічує.
Мало кому сподобається постійно перебувати під пильним контролем. Хоча, щоб загладити свою провину Овен, не замислюючись, виконає будь-який каприз за свою обраницю. А пристрасно доводити свою любов, Овен вміє чудово.
Так, що як завжди у ревнощів Овна дві сторони, і якщо закривати очі на негатив, то можна побачити і багато позитивних моментів.

Лев

Він повинен бути № 1 в її житті і серці. Лев - цар, і його високості не пристало ділитися. Він не потерпить, якщо його жінка занадто багато часу приділяє роботі або друзям. Вона повинна бути з ним, тілом, душею і серцем.
У нападах ревнощів Лев не завжди визнається. По суті, він сам ненавидить в собі це почуття. В якійсь мірі він вважає його принизливим. Але, нічого не може з собою вдіяти.
Якщо його кохана хвалить когось в його присутності, Лева охоплює страшна ревнощі. "Як вона може захоплюватися кимось крім мене?"
Він хоче, щоб про нього думали щохвилини 24 години на добу і на менше він не згоден. Хоча треба віддати належне Льву, він щедрий і вміє любити. Не замислюючись, виконає будь-яке бажання другої половинки. Так Лев ще раз самостверджується, доводячи їй, а в першу чергу собі, що він найкращий чоловік у її житті. Ніхто не зробить її щасливішим, ніж власник Лев.

Популярні новини зараз

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Скорпіон

У Зодіакальному колі чоловік Скорпіон - найревнивіший знак. Він прив'язується до свого оточення, речам, друзям і звичайно до жінки. Він хоче повністю володіти всім, що належить йому.
Навіть якщо немає ні найменшого приводу для ревнощів, Скорпіон легко може його придумати. Та ще й накрутити себе, що в кінцевому підсумку сам повірить в реальність того, що відбувається.
Дорогі красуні! Якщо ваш чоловік Скорпіон за знаком Зодіаку, ніколи не розповідайте йому про свої минулі відносини. Адже він точно захоче дізнатися все в деталях, а потім замучить вас своїми підозрами, і божевільної ревнощами до вашого ж минулого.
Якщо ж ви навчитеся закривати очі на його напади ревнощів, то в іншому це люблячий і відданий знак, який знає, як зробити свою жінку щасливою.

Як повідомляв портал "Знай.uа", знак Зодіаку не є визначальним мірилом характеру людини. Всі ми наділені їх унікальним набором і поєднанням. Однак навколо кожного знака Ззодіаку в суспільстві вкоренилися стереотипи. Астролог і психолог Наталія Исаичева спробувала розвінчати головні з них.