Мопси, французькі бульдоги, боксери, ши-тцу та інші породи увійшли в моду років десять тому - завдяки фотогенічності особливо в сумочках знаменитостей.

Про це повідомляє Jolly.

Мабуть, закручений хвіст - найнеприємніша з рис, якщо знати, що це спеціально виведений генетичний дефект, який у своїй найбільш важкій формі викликає параліч.

А приплющений носик? Це теж результат селекції, спрямованої на виведення якомога коротшого і маленького носа.

У підсумку собаці важко дихати, а побічні ефекти такої генної інженерії включають в себе серцево-судинний стрес, випадання ока, перегрів (собаки не пітніють, тому їм доводиться висовувати язик, щоб позбавлятися від тепла через випаровування), ожиріння через малорухливий спосіб життя, жаркого способу життя, скупченість зубів, розщеплення м'якого піднебіння і дерматит шкірних складок.

Хоча ветеринари постійно змушені робити коригувальні операції і прописувати знеболюючі таким собакам, вони не поспішають відкрито виступати проти розведення цих генетичних мутантів. Причина проста: це невигідно. За словами одного ветеринара.

"Якби я взяв і розповів всю правду про ці породах, я б відлякав усіх власників таких собак, і вони б просто перейшли до іншого ветеринара, який тримає свої думки при собі. Ветеринари просто не можуть дозволити собі прямолінійність в таких питаннях".

Що несе 2018 рік собак.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українцям нагадали, хто страждає від новорічних веселощів.