Літо грошових удач - саме таким буде цей сезон для шести знаків Зодіаку. Кожному пощастить по-своєму, але суттєво – це будуть премії на роботі, різке підвищення зарплати, дорогі подарунки - все це чекає на Вас вже зовсім скоро.

Водолії

Якщо не будете лінуватися - вже до кінця літа вийдете на такий рівень, про який і не мріяли. Все буде Ваше - і хороша посада, і зарплата з преміями, і люди - зовсім іншого фінансового рівня. Якщо мрієте про вдалий шлюб, то краще варіантів знайомства і не придумати.

Терези

Літо для вас - час удач в грошах, які можуть прийти звідусіль. Звичайно ж, це робота, але не вона стане головним джерелом доходу. Швидше за все, саме цього літа у Вас є приголомшливий шанс за підтримки друзів монетизувати якесь своє хобі. А вже якщо у Вас давно є ідеї з цього приводу - то дерзайте! Краще часу і не придумати. А ще Ви можете нарешті-то дозволити собі не працювати на те, щоб жити - все турботи про побут візьме на себе Ваш улюблений чоловік.

Риби

Гроші на вас не зваляться, але саме влітку у Вас є шанс підготувати грунт для того, щоб це відбулося вже до кінця року! Тільки наполеглива праця і спроба знайти для себе краще місце дадуть Вам можливість відмінно відчувати себе в майбутньому. Звучить не дуже оптимістично, однак, якщо Ви спробуєте зараз, то в майбутньому вже будете просто пожинати плоди своєї праці. Не виключена поява в Вашому житті щедрого чоловіка вже в кінці літа.

Овни

Ви можете отримати гроші і з роботодавця, і в подарунок - від свого чоловіка. Але тут потрібна дипломатія - Ви побачите момент, коли варто про це поговорити. Обговорити з начальником перспективи підвищення і свої успіхи. Натякнути своєму чоловікові на те, що Ви мрієте отримати в подарунок.

Діви

Вам гроші можуть дістатися «за красиві очі», що так подобається жінкам, але дратує заздрісниць. Тут головне - зважитися на зміни в житті, причому, найімовірніше, саме в особистому житті. Тоді отримаєте турботу і позбавлення від великої частини власних витрат, а також щедрі подарунки.

Раки

Вам багато дістанеться в подарунок на День народження або весілля. Однак проявіть хитрість і заздалегідь натякніть на те, що Вам би хотілося отримати, багато зараз задаються питаннями про це. Ось Ви і допоможете своїм близьким.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у понеділок, 25 червня, зірки говорять, що на небі зростаючий Місяць у Стрільці. День милосердя, співчуття і любові. Добре дарувати подарунки близьким людям, проявляти милосердя.