Британські сексологи вивчили сексуальне життя партнерів, а також те, як на романтичні стосунки може впливати колір постільної білизни. Як виявилося, колір може мати лікувальний вплив.

Британський духовний наставник і бізнес-тренер Сарапу Шах стверджує, що червоний колір може відродити пристрасть, а зелений може поліпшити емоційний зв'язок між партнерами. Повідомляється, що кольоротерапія була прийнята в окрему галузь охорони здоров'я і використовується для психологічного впливу на людей.

Сарапу шах каже, що червоні відтінки завжди викликали пристрасть, при цьому, якщо цього кольору занадто багато, це може викликати агресію між партнерами.

Зелений колір постільної білизни може підтримувати емоційний зв'язок і відновлювати баланс у відносинах між партнерами. Відмінний спосіб зняти стрес це постелити білизна пастельного кольору. При цьому для повсякденного життя краще вибирати саме той колір, в якому людина відчуває себе максимально впевненим.

Популярні новини зараз
Навіть природа на нашому боці: синоптик розповів про погоду в Україні у грудні Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як знайти другу половинку.