Група соціологів провела дослідження, в якому виявила зв'язок між представниками професій і частими розлученнями. Про це повідомляють ЗМІ.

Соціологи з Каліфорнійського університету провели дослідження, щоб дізнатися, чи існує зв'язок між сферами зайнятості і ймовірністю розлучень і виявилося, що зв'язок таки присутній.

Виявилося, що найбільш схильні до розлучень представники професій, пов'язаних із поїздками: стюардеси, водії та ін. А також ті, кому доводиться багато спілкуватися з великою кількістю людей: менеджери, перукарі, фотографи, бармени та ін.

Найменш схильні до розлучень - програмісти, педіатри, ветеринари і представники сільського господарства. Середню ймовірність розлучень дослідники виявили серед суддів, архітекторів і вчителів.

Дослідники також виявили, що на ймовірність розлучень впливає рівень зарплати: пари з високими доходами розлучаються рідше.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Нагадаємо, в Одесі близько 70-ти осіб у балаклаві з арматурою в руках захопили територію та адміністративний корпус санаторію "Лермонтовський".

Крім того, стартував 3 сезон реаліті-проекту "Від пацанки до панянки". І під час першого ж випробування учасниць викинули з літака.

Дивіться сюжет про психологію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", найважча людина світу показала справжнє диво схуднення.