Мізантропи - саме так називають тих, хто не дуже-то любить своїх людських побратимів. Ми нерідко стикаємося з такими людьми протягом життя. Мало того, ми самі часом може відчувати мізантропічна почуття. Хоча, якщо хтось здається вам похмурим і недружнім, спробуйте бути добродушніше до нього. По-перше - це настрій може бути тимчасовим, а по-друге - якщо це стиль життя людини, його спосіб виживання - то може бути є сенс його зрозуміти?

1. Телець

На внутрішньому рівні Телець ненавидить занадто впевнених, самодостатніх і успішних людей. Висока самооцінка і любов до себе - прекрасні якості, поки ви не зачіпаєте цим Тельця. Якщо хтось постійно хвалиться і демонструє цього знаку свої досягнення, то він всередині буде тремтіти від злості. Телець не любить відчувати себе відстаючим в чому-небудь, і, якщо ви процвітаєте, значить явно перевершує бідного Тельця. Він не скаже вам ні слова, але тихо ненавидіти. Так що тримайте свої успіхи при собі.

2. Рак

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Вони потай ненавидять всіх, коли відчувають, що їх не слухають і ігнорують. Якщо від почуттів Рака відмахуються, і Рак знає, що людині наплювати на його переживання, то він дуже сильно розлютиться. А особливо Рак не любить, коли йому не вірять на слово і сумніваються в його здібностях. Всі представники цього знака мають проблеми з упевненістю в собі, тому якщо ви їх зачепите, то наживе собі таємного ворога. Якщо Рак думає, що ви його недооцінюєте, він це запам'ятає надовго.

3. Діва

Діви дуже не люблять людей, які діють не так, як хоче вона. І ще вона не виносить несерйозних, легковажних і ледачих людей. А якщо ви ще й забудете брудний посуд в раковині або покладіть щось не на своє місце, то надовго (якщо не назавжди) втратите розташування і повагу Діви. Крім того, Діви - особистості дуже розумні, і вони, як правило, відчувають спустошення, втому і роздратування, коли люди перебувають не на одному з ними рівні інтелекту. Коли Діви вражені чиїмось незнанням або невіглаством, вони починають тихо ненавидіти все людство.

4. Скорпіон

Скорпіони схильні бути надмірно підозрілими і не виключають, що все просто жадають їх обдурити і підвести. Ви повинні довести Скорпіону, що заслуговуєте довіри і переконати його в тому, що ви ніколи-ніколи-ніколи його не зрадите. Процес це досить довгий і важкий, треба визнати. Якщо ж Скорпіона все ж хтось свідомо чи мимоволі образив, то чекайте вишуканою, але вельми жорстоку помсту. Якщо представників цього знака дуже сильно розлютити, то вони можуть зненавидіти мало не всіх навколо них скопом.

5. Козеріг

Вони можуть ненавидіти людей в двох випадках: (а) коли люди їм суперечать і висловлюють незгоду, і (б) коли люди озвучують сумніви в їх досвіді. Всі Козероги знають, що вони роблять, і не виносять, коли хтось спостерігає за кожним їхнім кроком. Цей знак найнадійніший і працьовитий, тому всі порадники і напрямні тільки смертельно його дратують. Козероги не потребують оцінках або радах і не виносять фразу «а я б на вашому місці зробив це так ...». Спробуйте покритикувати Козерога або вказати на його недоліки, і недоброзичливець на довгий час вам гарантований.

6. Водолій

Водолії сприймають людей такими, якими вони є, і їм подобаються щирі і непідробні особистості. Цей знак абсолютно не виносить тих, хто носить маску і намагається справити на всіх враження своєю фальшивою іміджем. Якщо ви не можете бути самим собою поряд з Водолієм, він просто з працею буде вас терпіти. Цей знак також погано реагує на людей, які роблять спроби його змінити. Причіпки, пропозиція альтернативи або просто «цінні» поради і вказівки виводять Водолія з себе. Мало того, що Водолій не зміниться так, як ви цього хочете, він ще і потай вас буде недолюблювати і уникати.

"Знай.ua" нагадує, що ця психологічно важка тиждень став справжнім випробуванням для всіх знаків зодіаку. На щастя, вона нарешті завершується, а це значить, що варто очікувати нових приємних моментів в житті.