Під час дослідження дна Тихого океану робот зафіксував сліди, що ні біологи, ні геологи пояснити не можуть. Вчені впевнені, що сліди належать якомусь створення. Про це пишуть Новини планети.

Зона дослідження знаходилася між Гаваями і Мексикою. Фахівці колись прозвали цю область, ліцензовану під пошуки для буріння свердловин, зоною Клариона-Клиппертона. Дослідницький робот опустився в товщу води на глибину 3,5 км.

Невідомий слід в глибину склав 13 сантиметрів, а в довжину – 2,5 метрів. Знахідка, згідно з отриманими даними радіолокаційної панорами, схожа на стежку, по якій ходить невідоме створіння.

Щось пересувається зиг-загом. Примітно, що сліди є відносно свіжими. Можливо, вони з'явилися в різні часові проміжки, але точно недавно.

Популярні новини зараз
Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай не стримав сліз, згадуючи роки з мамою: "Ми тільки..." Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Вчені впевнені, що утворення на океанічному дні – це точно не природні утворення. З'ясувати, що за організм бродить в океані, поки що неможливо. Експерти не знають морських мешканців, здатних жити на глибині майже 4 км і залишають такі сліди.

Корабель прибульців на березі Волги знайшов еколог Андрій Пінчук. Прогулюючись по березі Волги, Пінчук виявив скам'янілі залишки космічного корабля, що належить позаземним цивілізаціям. За його запевненням, НЛО міг потерпіти крах під Саратовом ще за часів динозаврів, тому еколог закликає досконально дослідити об'єкт.

Ученим довелося фактично доводити, що не всі монстри з легенд і повір'їв – вигадка. Єдинороги, дракони і циклопи були придумані не на порожньому місці. У них існували цілком реальні прототипи, які не без допомоги людської фантазії і трансформувалися в тих казкових створінь, міфи про яких живуть по сей день. Якихось істот тільки немає на Землі, але по праву можна вважати унікальними.

Нагадаємо про монстрів морських глибин, які потрапили в об'єктив камери.

Як повідомляв портал "Знай.uа", знайдено древнє істота без органів і з голками замість шкіри.

Також "Знай.uа" писав, топ найстрашніших монстрів всіх часів