Під час дослідження дна Тихого океану робот зафіксував сліди, що ні біологи, ні геологи пояснити не можуть. Вчені впевнені, що сліди належать якомусь створення. Про це пишуть Новини планети.

Зона дослідження знаходилася між Гаваями і Мексикою. Фахівці колись прозвали цю область, ліцензовану під пошуки для буріння свердловин, зоною Клариона-Клиппертона. Дослідницький робот опустився в товщу води на глибину 3,5 км.

Невідомий слід в глибину склав 13 сантиметрів, а в довжину – 2,5 метрів. Знахідка, згідно з отриманими даними радіолокаційної панорами, схожа на стежку, по якій ходить невідоме створіння.

Щось пересувається зиг-загом. Примітно, що сліди є відносно свіжими. Можливо, вони з'явилися в різні часові проміжки, але точно недавно.

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

Вчені впевнені, що утворення на океанічному дні – це точно не природні утворення. З'ясувати, що за організм бродить в океані, поки що неможливо. Експерти не знають морських мешканців, здатних жити на глибині майже 4 км і залишають такі сліди.

Корабель прибульців на березі Волги знайшов еколог Андрій Пінчук. Прогулюючись по березі Волги, Пінчук виявив скам'янілі залишки космічного корабля, що належить позаземним цивілізаціям. За його запевненням, НЛО міг потерпіти крах під Саратовом ще за часів динозаврів, тому еколог закликає досконально дослідити об'єкт.

Ученим довелося фактично доводити, що не всі монстри з легенд і повір'їв – вигадка. Єдинороги, дракони і циклопи були придумані не на порожньому місці. У них існували цілком реальні прототипи, які не без допомоги людської фантазії і трансформувалися в тих казкових створінь, міфи про яких живуть по сей день. Якихось істот тільки немає на Землі, але по праву можна вважати унікальними.

Нагадаємо про монстрів морських глибин, які потрапили в об'єктив камери.

Як повідомляв портал "Знай.uа", знайдено древнє істота без органів і з голками замість шкіри.

Також "Знай.uа" писав, топ найстрашніших монстрів всіх часів