Є такі типи чоловіків, які спочатку здаються привабливими. Але як тільки ти заводиш серйозні відносини, то розумієш, що пора від цього хлопця тікати.

Далі кілька типів, до яких потрібно ставитися особливо насторожено.

Спокусник

Духи з феромонами, полурасстегнутая сорочка, жаркий погляд. Він не звик бути з однією жінкою, тому вам доведеться постійно ділити його з конкурентками.

Лицар на білому коні

Популярні новини зараз

Ексфаворит Мішиної Рибак засвітився з новим коханням, українці оцінили: "Ну він і дракон"

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Цій людині потрібно постійно про когось піклуватися. Звикайте до того, що він буде лізти в ваші справи, опікати вас. Часто лицарі перетворюються в патологічних ревнивців, які в будь-якому чоловікові бачать конкурента.

Поганий хлопець

Він обожнює свободу, але не відмовиться від жінки, яка б дбала про нього. Поганий хлопець звик кидати дівчат першим. З таким на романтику розраховувати не доводиться.

Простак

Його думка нікого не цікавить. На роботі такого чоловіка не помічають. Якщо вас образять, такий чоловік зробить вигляд, що нічого не сталося. Для сім'ї він точно не годиться.

Пітер Пен

Це хлопчик, який і в 60 років буде носити рожеві окуляри. Пітер Пен зробить все, щоб ви були главою сім'ї і відповідали за всі побутові питання. Також вічний дитина не проти, якщо ви будете головною годувальниці. Іноді він просто сидить на шиї у своєї жінки.

Ділова ковбаса

Робочі питання вирішує навіть вдома, лежачи в ліжку. Через постійної втоми він не балує вас ласкою і теплом. Увага на дружину і сім'ю звертатиме тільки у вільний від роботи час. Однак такого буде не багато.

Невиправний романтик

Романтик забезпечує ідеальний цукерково-букетний період. Він пише вам вірші, обсипає трояндами і солодкими обіцянками. Але ось в сімейному житті з романтиком важко. У побутових питаннях зовсім поганий. Завжди шукає собі нову музу.

Які бувають типи чоловіків

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що найважчий крок при відмові від алкоголю - визнати проблему, усвідомити що залежність має місце. Якщо ж ви все-таки задалися питанням «як кинути пити?», То не варто зволікати, пора позбутися алкогольної залежності.

Передумови виникнення алкоголізму:

вживання алкоголю і тютюну є сьогодні соціальною нормою. Тобто це абсолютно легально, а часом навіть заохочується з боку суспільства;

  • нездорова сімейна атмосфера;
  • залежність у інших родичів або друзів;
  • доступність алкоголю;
  • модні рекламні ролики, які пропагують вживання алкоголю;
  • життєві негаразди;
  • відсутність позитивного прикладу;
  • неадекватна самооцінка;
  • стрес.