У деяких людей, як би сумно це не звучало, підлість - невід'ємна складова характеру, і "встромити ніж у спину" комусь задля власної вигоди - для них не складає труднощів.

Часто ми навіть не здогадуємося про те, що хтось може вчинити з нами підступно і підло. Астрологи склали список найпідліших знаків Зодіаку, від яких варто триматися подалі.

Терези

Терези, мабуть, найбільш жадібний знак Зодіаку і заради власної вигоди вони можуть піти на багато що. Практично все їхнє життя присвячене гонці за грошима, при чому, яким шляхом досягати цієї мети - для них абсолютно не має значення. Якщо Терезам вкрай потрібно знайти щось, а ви їм заважаєте - вони легко переступлять через перешкоду, при цьому зроблять це дуже підступним чином. Ви ніколи не зможете до кінця "розкусити" їх - це найбільш злий і при цьому потайний знак Зодіаку. Також варто пам'ятати, що Терези здатні чинити величезний вплив на інших людей, немов гіпнотизуючи їх. Це не завжди виливається в позитивний результат, тому постарайтеся просто не підпускати їх близько до себе.Стрілець

Стрільці щиро ненавидять будь-які обмеження, і якщо їх обставини заганяють в якісь рамки - результат подій може бути вельми нерадісним. Вони готові буквально крокувати по головах, щоб отримати те, що їм потрібно, і ніякі перешкоди представникам цього знаку не страшні. На перший погляд здається, що Стрільці більше схильні до підпорядкування, проте це оманлива думку. Вони з радістю використовують Вас в своїх "брудних іграх", якщо їм це вигідно. Відмінною рисою Стрільців також є відсутність друзів, оскільки вони їм просто не потрібні. Представники цього знаку закінчують дружбу там, де мова йде про їхнє благополуччя, тому якщо треба буде - вони легко "поставлять підніжку" і переступлять через жертву, навіть не озирнувшись на неї.Водолій

Незважаючи на те, що Водолії мають гострий розум, який можна направити в корисне русло, зла і підлості в них все ж більше. Головна проблема, яку мають ці знаки Зодіаку - упертість і переконання в тому, що вони - центр Всесвіту. У Водоліїв, як правило, є лише дві думки: своя і неправильна, і щоб довести всьому світу правоту, вони здатні на що завгодно. Ніколи не починайте спільну справу з ними - якщо представники цього знаку будуть захоплені метою стати головним - ви вмить залишитеся ні з чим.