Над одним з найбільших в світі вулканів Мануа Лоа, що на Гаваях, в небі помітили неопізнаний літаючих об’єкт. Один з очевидців цього вражаючого видовища зробити кілька фото за допомогою свого смартфона.

Знімки, як непорушний доказ контакту з позаземними цивілізаціями, опублікували в мережі.

Чоловік в момент появи невпізнаного об'єкта займався поливанням власної ділянки. Він стверджує, що його город знаходиться безпосередньо біля підніжжя вулкана. У певний момент своєї роботи він захотів сфотографувати передвечірнє небо і зовсім випадково, туди потрапив НЛО. Місцевий житель навіть не розгледів його в небі. А вже згодом на знімках побачив, що над голою відбувалося щось дивне.

На одному з фото він знайшов щось, що не вписувалося в загальний ландшафт. Гавайєць впевнений в тому, що це був НЛО.

Популярні новини зараз
Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

У той же час він стверджує, що саме в той момент, коли він підніс камеру в небо, його наздогнала думка про те, а чи можливі подорожі людини в часі.

Відео очевидців. НЛО на власні очі

Як повідомляв портал "Знай.ua", жителів Майамі перелякали таємничі вогні, які хаотично рухалися в небі. Люди упевнені, що їх відвідали гості з позаземних цивілізацій.