Информацция про те, що скандальна Діана Шуригіна знову повернеться на Перший канал, потрясла громадськість. На цей раз гостем передачі стане не тільки дівчина, а й Сергій Семенов, який відсидів рік у в'язниці за її зґвалтування. Анонс був опублікований на сторінці телеканалу в Twitter.

Новий ведучий передачі Дмитро Борисов поговорить з Шурыгіною та її батьками про їх емоції з приводу звільнення Семенова, після чого сам герой з'явиться в студії.

«Що сторони готові сказати одна одній?», — йдеться в описі ефіру.

Семенов також став головним героєм програми «Прямий ефір», ведучим якої виступив Андрій Малахов. Випуск був показаний в понеділок, 15 січня.

Нагадаємо, що Семенов вийшов з в'язниці 10 січня після року ув'язнення. Суд визнав, що прецедент зґвалтування неповнолітньої Діани на святкуванні дня народження її подруги мав місце. Історія була розказана в кількох випусках програми «Хай говорять», після чого її герої стали справжніми мемами Інтернету і знайшли популярність в країнах СНД та Європи.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення
Показати ще

<iframe width='640' height='360' src='https://lentaru.media.eagleplatform.com/index/player?player=new&player_template_id=9113&record_id=909551' allowfullscreen frameborder='0'></iframe>

Раніше портал "Знай.ua" розповів, що ґвалтівник Діани Шуригіної був звільнений достроково.