Експерт і шукач підводних скарбів Даррел Міклос заявив, що знайшов у Бермудському трикутнику невідоме судно. Спеціаліст шукав затонулі кораблі по карті астронавта NASA Гордона Купера. Він її склав ще в 1960 році, орієнтуючись на магнітні аномалії в Карибському морі.

"Ми працювали на Багамах в районі затонулих кораблів, пов'язаних з англійським капітаном Френсісом Дрейком. Але те, що я побачив, шокувало. Утворення, яке стирчало, було найбільшим з того, що я бачив у природі. Для залишків після корабельної катастрофи він був занадто великим. Є крутий обрив. І з нього стирчать 15 об'єктів, схожі на корабельні гармати. Але вони занадто великі. Розташовані групами по п'ять штук у трьох різних місцях. Це не схоже на природне утворення або результат діяльності людини", – розповідає Міклос.

55-річний Даррелл почав детально вивчати замітки і карти Купера. Він з'ясував, що астронавт писав не про кораблі, а про "невизначені предмети". Це прямо вказує на те, що він цілком міг мати на увазі щось інше, а не морські судна.

Крім того, Купер часто розповідав історії про НЛО і вважав, що багато технологій уряду отримали з інших планет. За життя він пілотував Mercury-Atlas 9 Faith 7 і став першою людиною, яка спала в космосі і літав двічі.

Популярні новини зараз

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Він перебував на орбіті під час Карибської кризи і використовував дальномірне обладнання, щоб відшукати радянські ядерні підводні човни в Карибському басейні.

Шукач підводних скарбів Міклос запевняє, що Купер передав йому складені в той час карти перед смертю в 2004 році. Завдяки документації він знайшов затонулі судна на мільйони доларів.

Нагадаємо, таємниця Бермудського трикутника: вчені пояснили все.

Як повідомляв Знай. ua, корабель-привид з Бермудського трикутника до остраху налякав моряків.

Також Знай. ua писав, що виявлено новий Бермудський трикутник.