Нове джерело оргазму: вчені знайшли гідну заміну інтиму

поділитись
Жінки і чоловіки реагують на інтимну близькість по-різному

Не так давно, після численних досліджень вчені дійшли висновку, що інтимному статевому акту можливо знайти заміну. Як відзначають фахівці, чоловіки і жінки замінюють секс різними речами, часом, навіть найнезвичайнішими.

Як з'ясувалося, досвідчені сексологи вирішили провести дослідження спільно з неврологами для з'ясування питання, що відноситься до інтимної сфери. Експерти проаналізували дані, отримані в ході сканування головного мозку людини, за допомогою магнітно-резонансного томографа і визначили, які зони активізуються під час сексу. Про це пише Vladtime.

Крім того, група фахівців в результаті експерименту виявила, що жінки і чоловіки реагують на інтимну близькість зовсім по-різному. У чоловіків активізуються ділянки, що відповідають за систему заохочення і емоції. Саме через це, представники сильної статі замінюють секс спиртним. Жінки ж здатні отримати задоволення від прослуховування музики або занять танцями.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що часом кожен із партнерів спостерігає згасання романтики у відносинах, але це ще не привід шукати яскравих вражень з кимось іншим.

У довгострокових відносинах часто спостерігається скорочення різноманітності в інтимі і зменшення пристрасті. Для того, щоб сексуальне життя не було прісним, потрібно прислухатися до кількох порад і ввести їх в свою повсякденність.

Головне – не перетворювати секс в рутину. Оптимально, коли в парі не бояться експериментувати і пробувати нове. Головне, щоб секс не став одним з обов'язків буденного життя, інакше замість пристрасті партнери будуть відчувати головний біль.

Слід сприймати оргазм, як приємний бонус цікавої розваги, а не самоціль заходу. Як тільки кожен із коханців навчиться отримувати задоволення від процесу, від кожного дотику і поцілунку, тільки тоді настане справжня пристрасть і гармонія в ліжку. Плануючи провести більшу частину життя з людиною, варто радіти кожній хвилині, проведеній наодинці.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
інтим, секс, близькість, дослідження
Сайт вивів категорію "російське" в топ розділів
0
0
22:13 15.07.2018
Вийшло дивно, незвично, але креативно
0
0
20:34 15.07.2018
Серед акторів, моделей і музикантів є багато прикладів, коли нестандартна зовнішність стала лише вдалим доповненням
0
0
19:22 15.07.2018
Як визначити, що у вас з чоловіком саме така міцна духовна зв'язок?
0
0
18:55 15.07.2018
Уфолог в черговий раз помітив гігантський НЛО, що пролітає повз світило
0
0
18:37 15.07.2018