Напевно, вже багато людей вирішили, що будуть робити на Новий рік 2018. Напевно більшість вже відпросився на кілька днів на роботі, або зовсім взяли відпустку. І якщо у вас ще немає планів, або ви не зважилися точно, ми вирішили підказати вам, куди поїхати на Новий рік 2018 не в Україні.

Новий рік 2018 в Європі: Прага

Як доїхати до Праги: тут кілька варіантів. Можна просто полетіти, обійдеться це приблизно в 10-12 тисяч грн без знижок. Або ж є бюджетний варіант, але досить складний з купою пересадок: спочатку добираємося до Чопа, звідти сідаємо на поїзд в словацьке місто Чієрна над Тисоу. Звідти ми пересідаємо в інтерсіті, який довезе нас до Кошице . І тільки після цього сідаємо в потяг, який прямує в Прагу. Складно, зате, в загальному, на дорогу ви витратите трохи більше 1000 грн.

Житло в Празі на Новий рік: Можна спробувати зняти квартиру, хоча зараз це буде вже досить складно. Мінімум, що можна знайти це хостели. Кімната на двох обійдеться вам в 25 доларів, а ліжко в хостелі – 20.

Скільки грошей потрібно взяти: Тут все індивідуально і, звичайно, чим більше, тим краще. Мінімум потрібно планувати свій бюджет в 15-20 доларів в день.

Популярні новини зараз

Горить український гуртожиток з біженцями з Донбасу: є постраждалі, включаючи дітей

Леся Нікітюк вирішила довести Тіні Кароль, що її "Шиншила" краща: "Я так решила"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Показати ще

Новий рік в Європі: Будапешт

Як доїхати до Будапешта: тут у нас так само два варіанти. Авіапереліт обійдеться вам від 6.5 до 14 тис. грн. А ось бюджетний приблизно 700 грн. Потрібно буде дістатися до Чопа, звідти відправляється потяг до угорського міста Захонь. І звідси вже в Будапешт. Квитки, до речі, краще бронювати заздалегідь.

Житло в Будапешті на Новий рік: З житлом тут все приблизно так само, як і в Празі. Хостел обійдеться приблизно в 30 доларів, а окремий номер в два рази дорожче.

Скільки грошей потрібно взяти: Мінімум це близько 20 доларів в день. Потрібно розуміти, що в Новий рік ціни трохи піднімуться. Наприклад, вечеря в гарному кафе обійдеться вам приблизно в 100 доларів.

Дивіться: Куди ПОЇХАТИ ВІДПОЧИВАТИ взимку на Новий рік. Де тепло взимку?

Тепер ви знаєте, куди можна поїхати на Новий рік 2018 в Європу.