Є люди, для яких вірність вроджена якість і навіть замислитися про зраду для них протиприродно. Інші ж з легкістю можуть прогулятися наліво і не відчувати при цьому особливих мук совісті. Астрологи виділили два знака зодіаку, для яких зради - це щось на зразок виду спорту, може, і не професійного, але достатнього, щоб це помітити.

Представники цих двох знаків зодіаку така собі парочка лідерів, що відсувають всіх інших в рейтингу зрадників на позиції аутсайдерів.

БлизнюкиНастільки непостійні особистості, які жадають пригод, не здатні довгий час зберігати вірність своєму партнерові. Вони навіжені і не налаштовані на довічні стосунки зі щасливим фіналом.

Близнюки зраджують тому, що їм набридли побут і рутина, з якими міцно пов'язані нинішній стан стосунків, їм хочеться нових відчуттів. Зрада - це і пригода, і емоційний сплеск, і цікаві знайомства, і нова компанія. Часом представники червневого знака банально "забувають" повідомити про розставання своєму партнеру і починають новий роман. Вони не мають на меті образити таким чином супутника життя, а просто не концентруються на тих моральних терзаннях, які доставлять другій половинці.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч заговорила про любов до себе у відвертих сукнях: "Відчувала себе вільною"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Природна мінливість Близнюків не дає їм в повній мірі насолоджуватися тихим сімейним затишком і вихідними, проведеними в обнімку на дивані перед телевізором. Їм потрібен драйв, буря почуттів і свіжі відчуття. За набором пригод Близнюки заглядають "наліво" - і зазвичай знаходять те, що шукали.

Трохи заспокоївшись, народжені в червні під знаком Близнюків можуть складатися в гармонійних тривалих стосунках і не дивитися в сторони. Але можливо це лише за умови, що партнер також має тягу до пригод і не дає другій половинці занудьгувати.

ЛевЕгоїстичний і гордий Лев красиво залицяється, дарує дорогі подарунки на очах у всіх, которше, хоче домогтися не тільки максимум уваги партнера, але і захоплення оточуючих. Чоловіки-Леви часто стають зрадниками. Вони з турботою ставляться до своєї супутниці життя, а мати коханку для них - показник статусності і "крутості". Лев і гуру піару, йому важливо продемонструвати свої мисливські інстинкти.

Леви - відмінні сімейні особистості, які піклуються про дітей, оточують дружину ласкою і увагою, багато часу проводять у сімейному колі. Але завести ефектну пасію на стороні - необхідність для Льва чоловічої статі.

Деякі представники цього знака більш цнотливі і далекоглядні, вони не стануть зраджувати свою "левицю" на пустушок і короткострокове задоволення. Ваш Лев навіть не намагатиметься дивитися наліво, якщо буде пишатися вами. І вашими кулінарними здібностями, і бездоганним виглядом, і різнобічними поглядами, і широким кругозором, і хазяйновитістю, і пристрасністю. Якщо народжений в серпні з неприхованим задоволенням знайомить вас зі своїм оточенням, представляє знайомим і колегам, вітаємо - ви впоралися!

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що астрологи розповіли, кому 7 травня треба звернути увагу на власне здоров'я.