Героями 12 випуску 4 сезону проекту "Одруження на осліп" стали Георгій та Світлана. Він - грузин з гарячою кров'ю, який увібрав у себе сімейні традиції та менталітет свого народу. Вона - емоційна та ніжна киянка, яка має власний бізнес та шукає справжнього сильного чоловіка. Світлана мріє, щоб він дозволив їй нарешті побути слабкою та окутав турботою.

Цю інформацію повідомляє Depo.ua.

12 випуск спав першим у четвертому сезоні телепередачі "Одруження наосліп", у якому головна героїня розплакалась, побачивши на весіллі свого чоловіка.

"Вперше під час зйомок четвертого сезону проекту наречена розплакалася, побачивши свого чоловіка на весіллі. Щоб знайти справжнє кохання, Світлані та Георгію необхідно подолати не тільки різницю в менталітеті, але і навчитися приймати дорослі рішення", - йдеться в описі нового випуску, який опубліковано на YouTube.

Користувачі Мережі були вражені цим випуском та активно почали його обговорювати. Якщо герой багатьом сподобався, та ось його дружина - розлютила всіх своєю поведінкою.

Глядачі писали таке: 

"Світлані час перестати бухати", "Якась неадекватна істеричка. Не пощатило джигіту", "Її хачапурі навіть свині б не жерли. Грузину треба було тікати від цієї божевільної іще до весілля", "На побачення ходить заради того що б поїсти? краще б про це промовчала".

"Навіщо ж так явно показувати не просто своє обурення, а саме виховання? Баба якась дуже дивна, подивилася тільки 18:20 хвилину і вже мене бісить вона"

"Уже у якій програмі - хлопець чудовий, вихований, тактовний і прибиті баби-неадекваткі .... Стомлюють дурні дівки з прідурью."

Щоб знайти справжню любов, Світлані і Георгію необхідно подолати не тільки різницю у менталітеті, а й навчитися приймати дорослі рішення. Дивіться 12-й випуск 4-го сезону "Весілля наосліп" онлайн на 1 + 1. 

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у ХХІ столітті досить поширеною серед пар стала ситуація, коли обидва партнери хочуть прожити разом все життя, але при цьому чоловік не збирається робити пропозицію своїй дівчині.