Експерт з китайської медицини і популяризатор жіночих даоських практик на Заході Анна Владимирова поділилася секретом, як посилити чутливість і швидко досягти оргазму в сексі жінкам.

"Китайська медицина побудована на понятті ци - енергії. Якщо енергія циркулює по тілу легко, не застоюючись, і якщо її достатньо, людину можна з певною часткою впевненості назвати здоровим", - пояснює Анна.

Китайці вірять, що оргазм - це підйом ци наверх. Потужний потік енергії, що піднімається від області таза нагору, піднімає тіло матки, запускає оргазм і забезпечує незабутні відчуття, які жінки не в силах описати.

Якщо забезпечити хорошу циркуляцію крові в області тазу, можна підсилити відчуття оргазму. На тлі поліпшеної циркуляції буде підвищуватися чутливість інтимних м'язів, ви зможете їх краще контролювати і управляти своїм задоволенням.

Фахівці з даоських практик впевнені, що жінка, яка практикує спеціальні дихальні вправи, може отримати оргазм протягом шести секунд.

Популярні новини зараз

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Все, що потрібно для кращої чутливості - це якісне розслаблення м'язів тазового дна, живота і попереку.

Анна розповіла про простих вправах, які можна спробувати виконати будинку для новий рівень розслаблення:

«Природне дихання»

Сядьте на стілець, спина пряма, поперек, живіт і область промежини розслаблені, немає опори на спинку. Покладіть руку на область внизу живота. Вдихаючи, уявляйте, як вдих стікає по хребту і опускається в низ живота. На вдиху живіт розширюється, на видиху - здувається, як повітряна кулька. Акцентуйте увагу на вдиху: нехай він буде будь-якої глибини і тривалості - головна умова, він повинен бути максимально легким і розслабленим.

Дихайте так протягом 10-15 хвилин. Зверніть увагу, як живіт під долонею стає м'якше і більш рухливими з кожним вдихом; тут також може відчуватися тепло - це відмінний сигнал, значить, ви робите вправу правильно.

"Вакуум живота"

Лягайте на підлогу, ноги зігнуті в колінах, поперек по можливості лежи на підлозі. Зробіть глибокий вдих, розширюючи їм грудну клітку - так звані реберний вдих. Повторіть кілька разів, щоб запам'ятати цей рух.

Зробіть м'який вільний видих, потім затримайте дихання. І, що не вдихаючи, повторіть реберний вдих, який робили в першому пункті вправи. Повітря в легені не надходить, але грудна клітка розширюється. Діафрагма підтягується наверх, захоплюючи за собою живіт і - при правильному виконанні вправи - статеві органи.

Легке відчуття збудження буде сигналізувати про те, що вправа виконується правильно.

У рамках жіночих даоських практик освоюються різноманітні варіанти затримок на основі описаної вище (базової), в якості "індикатора" того, що ви вірно виконуєте вправу, може служити нефритове яйце (якщо воно рухається нагору - значить, вправа виконана правильно) або трубка, одним кінцем занурена в воду (даоські майстрині вчаться "випивати" воду на затримці дихання).

Якщо виконувати ці вправи під контролем інструктора, можна вибудувати таку затримку, при якій (згодом, при регулярній практиці) оргазм стає досяжним за ті самі шість секунд, про який кажуть даоські майстри.

Із кожною освоєною вправою оргазм буде ставати все більш і більш яскравим.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як стати ідеальною коханкою.