Овен (Ж) + Скорпіон (М)

Причиною сильного тяжіння є те, що обидва знака перебувають під заступництвом Марса. Овна привертає чуттєвість і внутрішня сила Скорпіона. "Вогняна" жінка вирішує у що б то не стало, розгадати чоловіка, оточеного ореолом таємничості і швидко потрапляє в його мережі. Скорпіону лестить увага яскравої представниці прекрасної статі, він підживлюється від неї енергетично і не поспішає розривати зв'язок. Але парі рідко вдається зберегти любов. Коли кількість взаємних претензій стає занадто великим, союз розпадається.

Овен (М/Ж) + Лев (М/Ж)

Лева і Овна об'єднує одна стихія. Обидва є носіями потужної енергетики і мають складний характер. На етапі цукерково-букетного періоду між цими представниками Зодіакального кола буквально літають іскри, але потім чоловік і жінка починають притиратися один до одного і боротися за лідерство. Якщо на самому початку вони домовляться про те, хто буде головним, то відносини будуть мати продовження.

Телець (М) + Вага (Ж)

Популярні новини зараз
Не залишилося кому захищати кордони — у росії всі війська кинули на війну з Україною Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Ще одна комбінація, в якій обидва партнери перебувають під впливом однієї планети. В даному випадку Венера породжує між ними пристрасть і сильний потяг з перших хвилин знайомства. "Земний" чоловік зачаровується красою жінки, народженої під знаком Терези, а вона, в свою чергу, прихильно приймає його залицяння. Але зв'язок ця, як правило, нетривале. В кінцевому підсумку Телець пересичується і відправляється на пошуки супутниці, яка зможе закохати його в себе по-справжньому. З Вагами у нього можливі лише поверхневі відносини.

Рак (М) + Водолій (Ж)

Між ними виникає стихійна пристрасть вже в момент першої зустрічі. Закоханий Рак йде за Водолієм як кролик за удавом. Якщо "повітряна" норовлива жінка відповідає йому взаємністю, починається захоплююча гра, в процесі якої обидва партнери відчувають весь спектр почуттів та емоцій. Каменем спотикання зазвичай стає ревнощі представника водної стихії. Якщо він зможе прийняти волелюбність обраниці, то пара проіснує тривалий час.

"Знай.uа" нагадує, що в еротичному гороскопі на неділю, 17 червня, йдеться, що до думки коханої людини краще прислухатися зараз, ніж потім наздоганяти його на вокзалі. Про це повідомляють ЗМІ.