Всім прекрасно знайома концепція "карми". "Як відгукнеться, так і відгукнеться", тільки в масштабах усього життя і на трохи більш складному рівні для всіх знаків зодіаку. Дізнайтеся, щоб не схибити перед долею.

Овен


Доля постійно кидає Овнам нові виклики. Так, це їм за фактом абсолютно не потрібно, але пройти повз можливості комусь щось довести - Овни категорично не в змозі. А це займає час, сили і не приносить нічого, крім відчуття перемоги, та й то, не завжди.


Телець

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще


Доля постійно підкидає Тельцям численні дратівливі дрібниці, що б'ють по їх болючим цінностям. І чим цих дрібниць більше - тим складніше стримуватися. І рано чи пізно, але кожен Телець зривається на конфлікт, з якого вийти з честю не може.


Близнюки


Доля постійно пропонує Близнюкам варіанти. Нескінченна кількість варіантів за все, що тільки можна уявити. І ті, не особливо розбираючись, намагаються встигнути скрізь. Не виходить, звичайно ж. І це дуже засмучує Близнюків, правда, не надовго.

Рак


Наскільки сильно не намагалися б Раки не вилазити зайвий раз із затишної черепашки, доля їх все одно дістане. І змусить приймати рішення. І діяти. Бо нічого тут засиджуватися - життя повз проходить. На жаль, це свідомо програний Раками бій.


Лев


Поки справи йдуть добре, Лев спокійненько грає свою царську роль. Але варто тільки чогось піти не так - весь образ «милостивого, розумного і розважливого» миттєво розвалюється під напором істерики. На жаль, доля любить виставляти Львів в безглуздому світлі.


Діва

А ось тут долю навіть робити особливо нічого не треба - Діви самі знайдуть привід для роздратування. Просто тому, що навколишній світ до неможливості далекий від того ідеалу, який малюють Діви у себе в голові. І активно чинить опір всім спробам підвести його під цей ідеал.


Терези


Терези, звичайно, можуть організувати своє життя так, щоб проблема вибору взагалі не виникала, але зробити це неймовірно складно. Та й доля, як правило, цього активно заважає. І перед Терезами регулярно встає вибір, що неймовірно їх пригнічує.


Скорпіон


Так, Скорпіон чудово розбирається в людях і вміє себе контролювати, але до того моменту, коли хто-то или что-то не наступить на його хвору тему. І відразу ж слід зрив, руйнування всіх настільки ретельно опрацьовують планів та іншого. Бо треба в руках себе тримати вміти.


Стрілець

Стрільці схильні орієнтуватися виключно на перше враження, тому обдурити їх досить просто. І доля регулярно підносить їм такі уроки, з яких вони, втім, користі не витягують. Команда Joinfo.ua і журналіст Артем Костін нагадують, що вчитися на своїх помилках - вкрай важливий момент, про який забувати ніколи не можна.

Козеріг

Козеріг звик дивитися на життя крізь темні окуляри, а доля не поспішає його в цьому переконувати. Так що Козерогам залишається або бути неймовірно стійкими і пофігістічно, або зриватися на істерики. Більшість ухитряється вибирати перший вараінт.


Водолій


Водолії занадто багато думають, але занадто мало роблять. Так що доля дуже любить влаштовувати для них «парад втрачених можливостей». Що, втім, не є для Водолія стимулом щось поміняти. Ну, найчастіше.


Риби


Риби обожнюють емоції і мистецтво, тому доля регулярно зводить їх з тими, кому на їх емоції і мистецтво відверто плювати. А ось на інші якості Риб - немає. І як з такими людьми взаємодіяти Риби не розуміють.

Портал "Знай.ua" нагадує також, що є три зодіакальні пари, між якими спалахують почуття, але їм практично неможливо зберегти відносини. Вони сходяться і розходяться, ненавидять і прощають. Справжнє ходіння по муках, яке може тривати роками.