Російська балерина Анастасія Волочкова потрапила в скандал в літаку, прямуючи з Краснодару до Москви. Пасажири були незадоволені поведінкою балерини. Було просто незрозуміло, чому в неї такі великі преференції. А все тому, що балерина вирішила прихопити з собою десятки величезних букетів, подарованих їй після виступу в Краснодарі.

"В якості ручної поклажі понад норми і без стягування додаткової плати пасажир має право провозити такі речі, якщо вони знаходяться при ньому і не вкладені в багаж: рюкзак габаритами не більше 40х25х20 см, букет квітів", – йдеться у правилах авіакомпанії, послугами якої скористалася Анастасія Волочкова. Але навряд чи укладачі цієї інструкції могли припустити, що людина стане тягти квіти оберемками.

А балерина після концерту в Краснодарі вирішила забрати з собою в Москву кілька десятків величезних букетів. Їх розміщували на багажних полицях, сидіннях, а місця все одно не вистачало. Багато пасажирів почали обурюватися: мовляв, їхні валізи перед посадкою вимірюються, а для наглої Волочкової правила не писані? Чому її "ручна поклажа" виявилася такою, що зайняла мало не третину салону? І чому до неї якесь особливе ставлення, немов тільки вона одна приносить користь країні і працює?

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Показати ще

Після обурення інших пасажирів, назріваючий скандал вдалося зам'яти – професійні бортпровідники змогли розмістити не тільки квіти та численні подарунки Волочкової, але і валізи рядових пасажирів. Хоча стільки місця, як зоряна балерина, більше не зайняв ніхто на борту.

Російські засоби масової інформації відзначають, що Краснодарський край близький Волочковій, за її словами, душевно. Там вона виступала в театрі Юрія Григоровича – в його "Баядерці". Тому шанувальників у неї в цих краях багато ще з юності. Від них мабуть і десятки букетів, які старіюча балерина притягала в салон літака, щоб перевезти до Москви.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Волочкова влаштувала відвертий стриптиз на дитячому святі. Анастасія Волочкова не дає можливості забути про свою персону, з шаленим ентузіазмом вляпуючись у все нові й нові скандали. Так, нещодавно російська знаменитість піддалася різкій критиці, вийшовши на сцену перед дітьми в пікантному вбранні. Глядачі порівняли виступ балерини зі стриптизом.