Подорожуючи по нових містах і країнах, багато хто поспішає відвідати місцеві музеї та ознайомитись з їхніми експонатами. Однак багато кому не до смаку нудні екскурсії класичними закладами.

Але не залежно від того, як ви ставитесь до таких прогулянок, наша добірка кращих музеїв світу з найнесподіванішими експонатами не залишить байдужим нікого.

1. Музей зруйнованих стосунків (Лос-Анджелес, США)
На жаль, багато людей розлучаються, а на пам'ять залишаються речі, наповнені спогадами про минуле кохання. З таких "спогадів" і складається цей музей.


Сайт музею: brokenships.la, вартість квитка - 18 доларів.

2. Музей провалів (Хельсінбург, Швеція)
Винаходи бувають не тільки прогресивними, але і недоречними. Останні зразки людської думки представлені тут. Наприклад, кишеньковий комп'ютер Apple.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Показати ще


Сайт музею: museumoffailure.se, вартість квитка - 10 євро.

3. Музей стріт-арту (Санкт-Петербург)
Музей знаходиться на території промзони, де робиться пластик. Тут можна знайти роботи вуличних художників. Є вікове обмеження 18+.


Сайт музею: streetartmuseum.ru, вартість квитка - 350 руб.

4. Музей пастили (Коломна)
Тут можна побачити, як готують ласощі, спробувати їх і купити. «Історія цього місця налічує вже вісім століть - тут кожен будинок оповитий таємницями та легендами», - йдеться на сайті музею.


Сайт музею: kolomnapastila.ru, вартість квитка - 200-450 руб.

5. Музей Кока-Коли
Тут ви можете побачити незвичайні колекційні пляшечки, багато сувенірів та інших речей, пов'язаних з брендом. Музей знаходиться в Атланті.

Сайт музею: worldofcoca-cola.com, вартість квитка - 13-17 доларів.

6. Музей фалосів (Рейк'явік, Ісландія)
Якщо ви подивилися всі красоти Ісландії і у вас залишився вільний час, то загляньте в цей незвичайний музей. Тут представлені "достоїнства" тварин та інші тематичні брязкальця.


Сайт музею: phallus.is, вартість квитка - 1500 крон.

7. Музей туалетів (Нью-Делі, Індія)
Здавалося б, що туалети - не найкращі експонати для музею. Але ви переконаєтесь у протилежному, побачивши багато дивовижних речей: перші у світі унітази, туалети правителів і навіть екземпляри, схожі на витвори мистецтва.


Сайт музею: sulabhtoiletmuseum.org, безкоштовний вхід.

8. Музей людського тіла «Корпус» (Лайда, Голландія)
У цьому місці ви можете побачити себе зсередини: побувати в роті, кишківнику, легенях, пройтися по артеріях та іншими частинами тіла.


Сайт музею: corpusexperience.nl, вартість квитка - 14,25-16,75 євро.

9. Музей підводних скульптур (Канкун, Мексика)
На дно Карибського моря було повміщено понад 400 скульптур. Вони знаходяться на глибині 10 метрів. Навколо плавають екзотичні риби. Подивитися на цей незвичайний твір мистецтва можна, занурившись під воду з аквалангом або пропливши над ним на човні зі скляним дном.


Сайт музею: musamexico.org, вартість квитка - 40-90 доларів.

10. Музей «Королеви Мері» (Лонг-Біч, США)
Знаменитий корабель Queen Mary був пущений на воду в 1937 році. Спочатку він возив туристів у трансатлантичні круїзи, потім був військовим госпіталем, потім знову перевозив мандрівників. Зараз використовується як готель, ресторан та музей.

Сайт музею: queenmary.com, безкоштовний вхід на палуби і в трюм.