Побачення не вдалося: дівчина застрягла у вікні разом зі своїми фекаліями

поділитись
Друге побачення було милим

У британському Брістолі дівчина застрягла між вікнами, коли спробувала дістати свої фекалії, які опинилися між вікнами.

Історія почалася з того, що дівчина-гімнастка пішла на Tinder-побачення зі студентом Ліамом Смітом. "У нас був дійсно чудовий вечір. Ми перекусили в одному популярному ресторані, випили кілька пив, а далі пішли до мене з пляшкою вина, щоб подивитися фільм", - згадує хлопець.

Після дівчина пішла в туалет і повернулася з переляканим обличчям. Як з'ясувалася, вона не змогла змити унітаз, тому вирішила викинути у вікно те, що "наробила".

Однак у Ліама в туалеті вікно відкривається тільки трохи. Через це дівчина не змогла далеко кинути "проблемний пакет" і він провалився між вікон.

Коли дівчина все розповіла хлопцю, він пішов шукати молоток, щоб розбити скло. Сама вона також не здалася і намагалася залізти вниз головою між вікон. Ось тут вона і застрягла.

Хлопець злякався і викликав пожежну бригаду. Вони приїхали і навіть не здивувалися, бо вже бачили такий випадок. Тільки тоді екскрементів не було.

"Проблема в тому, що тепер я викласти 300 фунтів в вікно, а для аспіранта це великий шматок місячного бюджету", - сказав Ліам. Він попросив 200 фунтів через краудфандінг. На рахунок прийшли 1,2 тисячі.

Хлопець взяв тільки 300 фунтів. Решта пожертвував благодійному фонду пожежників і фонду, який підтримує утримання змивних туалетів в країнах, що розвиваються.

Ліам розповів, що знову зустрічався з дівчиною. Друге побачення було милим.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що користувачці Reddit з ніком rundarthmittens розповіла про свої побачення з хлопцем, який довідався, що вона веганка.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
фекалії, Британія, побачення
Зовсім скоро улюблена виставка всіх модників
0
0
00:17 25.04.2018
Від екземи любителів водних процедур не врятують навіть щадні засоби для миття
0
0
23:25 24.04.2018
Вагітна рекурсія пупсиків і волохатий малюк з клешнями. Навіть страшно подумати, що вживали творці ...
0
0
22:54 24.04.2018
Як створити щасливі і міцні стосунки
0
0
21:53 24.04.2018
Не обділяйте увагою брови
0
0
21:40 24.04.2018