Народний синоптик Леонід Горбань стверджує, що різке зниження температури, яке спостерігається зараз, триватиме до початку наступного тижня – 11 червня. Про це повідомляють ЗМІ.

За його словами, до 11 червня прораховуються денні температури на рівні 20-23 градусів тепла, а нічні – 11-12 тепла. А вже з 12 червня температура різко підвищиться. Денні показники температур будуть доходити до 26-29 градусів, а то і всі 30 вище нуля.

І так буде аж до 20 червня. З 20 по 23 червня буде спостерігатися незначне зниження температур до 22-24 градусів тепла, а з 25 червня і до кінця місяця стабільно очікуються 29-32 градуси тепла.

Дійсно, весь перший місяць літа 2018 року, за прогнозами синоптиків, буде тепліше, ніж зазвичай. Так, згідно з даними Українського гідрометцентру, середньомісячні температури червня будуть триматися на рівні від 18 до 22 градусів тепла, що на 1-1,5 градуса вище середніх багаторічних значень.

Не обійдеться в червні і без дощів. За прогнозами синоптиків, у Житомирській, Київській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській і Херсонській областях кількість опадів буде на рівні середніх багаторічних показників, а на решті території України червень очікується більш посушливий – кількість опадів буде менше середніх багаторічних значень.

Популярні новини зараз

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

"Із 13 по 16 червня прораховується підхід циклону, який принесе з собою дощі, - додає Леонід Горбань. – 20-21 числа за розрахунками очікується навіть буря. Після спеки підхід циклону і зустріч двох фронтів може промайнути по Україні бурею".

Також народний синоптик прогнозує опади на 26 і 27 червня, однак дощі в ці дні будуть короткочасні. Початок другого місяця літа у Леоніда Горбаня прораховується прохолодним.

За розрахунками Горбаня, в липні опади прогнозуються 11, 12, 26 і 28 числа. А ось останній місяць літа обіцяє здивувати українців температурними гойдалками.

За словами народного синоптика, короткочасні дощі у серпні слід очікувати 13, 20, 21 і 28 числа.

Дивіться сюжет про стихію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", в Україні поллє дощ, як із відра.