Стало відомо, що 29 червня поточного року в штаті Флорида у місті Орландо раптово в нічному небі з'явився містичний НЛО. Який весь час змінював форму.

Жителі США з міста Орландо на власному автомобілі стали переслідувати загадковий НЛО, який мав дивну форму.

Переслідувачі інопланетян зняли на відео і опублікували пригода на YouTube.

Американці стали переслідувати летаючий у небі корабель прибульців і знімати цю дію на відео. Очевидці стверджують, що літаюча тарілка радикально трансформувалася в повітрі, чим шокувала людей.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Відео з'явилося на відеохостингу YouTube і активно стало обговорюватись інтернет-користувачами. Багато хто заявили, що на кадрах чітко бачать НЛО, а скептики звинуватили авторів ролика в обмані і відеомонтажі.

Нагадаємо, уфологи займаються вивченням НЛО і пов'язаних з ним феноменів, включаючи контакти з энлонавтами і викрадення останніми, уявне спілкування з інопланетянами, можливі палеоконтакт, круги на полях, квакери і т. д. На цей раз, досліджуючи космічні тіла, учені виявили дещо незвичайне на Титані.

Відомо, що Титанія — найбільший супутник Урана і восьмий за розміром супутник в Сонячній системі. На його поверхні фахівці помітили щось, що нагадує місто, побудований з куполів. Ця інформація незабаром була офіційно опублікована на сайті організації під назвою National Oceanic Atmospheric Administration.

Зазначимо, дослідники в один голос заявляють, що флора на інших планетах має зовсім інше забарвлення, не таке, як на Землі. Найімовірніше, що інопланетні рослини в основному рожевого кольору.

І на зовнішній вигляд прибульців може вплинути навіть дуже маленька кількість озону.

Експерти з НАСА, які спеціалізуються на можливому існуванні позаземної цивілізації, заявляють, що інопланетяни можуть сильно відрізнятися за зовнішнім виглядом від уявлення людини.

Астробіолог Мері Паренте каже, що на зовнішній вигляд прибульців може вплинути те, що вони повинні пристосуватися до життя в умовах малої кількості кисню в атмосфері деяких планет.

Також Паренте каже, що навіть рослини можуть відрізнятися від звичних людям. Американський фізик Мітіо Каку каже, що є велика ймовірність, що інопланетяни можуть нагадувати восьминогів.

Відзначається, що поки перевірити дані теорії вчених немає ніякої можливості. Справа в тому, що у людини поки немає до такої міри розвинутих технологій.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у травні 2018 року Шатл Atlantis помітив непізнаний витягнутий об'єкт і зняв його.Відеоролик з шатлу NASA з'явився у вільному доступі на відеохостингу.

Апарату космічного агентства США вдалося зафіксувати непізнаний об'єкт білого кольору. Відзначається, що він нібито переслідував транспортний корабель NASA.