Виявилося, що протягом сьогоднішнього дня, 30 березня, українців найбільше цікавили народні календарні прикмети, американська актриса Келлі Брук, а також подробиці впровадження в країні мережі стільникового мобільного зв'язку стандарту 4G.

Лідирує за кількістю запитів інформація від різних операторів мобільного зв'язку про те, де, коли і на яких умовах буде впроваджено новий стандарт на частоті 2,6 ГГц. Це не дивно, враховуючи нові можливості такої мережі - покращена якість телефонних розмов і швидкісне інтернет-з'єднання.

Більше 15 000 запитів в цілому набрала інформація про день Теплого Олексія - він припадає на 30 березня. Ця календарна дата призначена, зокрема, для пасічників - якщо день теплий, та сніг вже зійшов, можна виносити вулики. У 2018 році така прикмета, безумовно, не діє.

Про методи швидкого пошуку в Google - у представленому відео:

Популярні новини зараз

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

2000 користувачів Google поцікавилися актрисою Келлі Брук. Її досягнення в світовому кінематографі не особливо значні, але справа в іншому: кінозірці вдалося стати еталоном краси, не сідаючи на дієту. Пишні форми Брук надихають безліч українських дам, яких так і тягне після 6 вечора до холодильника.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" машинне навчання просунулося до таких висот, що комп'ютер тепер може малювати на полотні деталі оголених людських тел. Ці картини виходять трохи сюрреалістичними, але не позбавленими художньої цінності. У всякому разі, Пікассо і Далі малювали щось віддалено схоже на картини, створювані нейронною мережею.