У Британії жінка випадково виявила привида на родинному фото. Вірити в це чи ні, справа кожного.

Але 28-річна Рінніц Трелфа стверджує: це сталося ще в 2011 році, коли вона відпочивала в Манчестері з друзями і родичами. Загальний знімок зроблений поблизу водосховища Давстон.

Привид біля водосховища

Придивившись пильніше, вона із жахом зрозуміла - за спиною її хлопця виднілася рука. Нещодавно Рінніц розмістила фото в соцмережах, щоб їй допомогли знайти відповідь на питання: чия рука потрапила на знімок?

Користувачі припускають, що насправді рука виглядає досить реально, але не виключають іншого варіанту. Хтось просто міг невдало пожартувати і стати позаду. Але за словами дівчини, на момент знімка нікого навколо, окрім її друзів і сім'ї, не було.

Популярні новини зараз
Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

"Я точно знаю, що нікого, крім нас, там не було. Це підтверджує фото, зроблене на секунду пізніше - рука просто зникла з кадру. Коли я виявила цю паранормальну руку, відразу зрозуміла, що це дивне явище. Мене трясло, я почала плакати, по шкірі бігали мурашки. Я була в жаху", - додала Рінніц.

Дивіться: привиди на дорозі

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Ліверпулі на березі річки Мерсі перехожий виявив останки невідомої тварини. За словами чоловіка, воно нагадувало доісторичне чудовисько. У невідомої істоти є ікла, однак були відсутні очі. За словами Холу, йому здалося, що очей в істоти не було від самого початку. Сама знахідка нагадала йому доісторичного річкового монстра.