В американській Джорджії в кадр потрапив хлопець, що не відбивається в дзеркалі. Деякі вважають, що очевидець зняв реального вампіра.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Загадкова людина порушила закони фізики. У мережі з'явився знімок, де виявилася відображена пара хлопців біля дзеркала. Повз них проходить хлопець, якого не видно в дзеркалі.

Прихильники паранормальних явищ вважають, що на фото потрапив справжній вампір. Ці міфічні створення були відомі тим, що у них немає душі і вони не відображаються в дзеркалі. Інші вважають, що знімок звичайний монтаж.

У європейських народів вампіром називався ожилий мрець, що встає з могили. Люди вважали, що вовкулаками ставали самогубці, бандити чи загиблі від укусу упиря. Вампірами також називають кажанів, що харчуються кров'ю своїх жертв.

Варто відзначити, що раніше вчені розповіли, що людей за впливом на нас можна розділити на дві категорії: драйверів (заряджають, нам хочеться творити і діяти) та токсичних (засмучують нас, змушують відчувати себе погано, викликають почуття провини тощо).

Популярні новини зараз

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

Токсичні люди є скрізь — на роботі, серед знайомих і навіть близьких. Основне питання: що ми робимо, коли нас починають вампірити? Якщо ви соромитеся і не можете сказати "Стоп, зі мною так не можна" — краще уникати контакту.

Кілька простих правил. Ви завжди повинні повідомляти про свої почуття. "Коли ти так робиш, я відчуваю себе так-то". У критичній ситуації можете говорити: "Стоп, зі мною так не можна!". Наприклад: "На мене не можна підвищувати голос" або "Якщо ти кричиш, я завжди буду виходити в іншу кімнату".

Вампіризм обумовлений тим, що людині не вистачає власної енергії і він краде її у інших. Чому не вистачає? Такі люди не вміють її продукувати, можуть "рятувати" інших, але як організувати задоволення для себе — не знають. І тоді починаються внутрішні війни. У нашому суспільстві, на жаль, це поширена проблема.

Як правило, токсичність неусвідомлена, як хвороба. Якщо ви глобально, стратегічно у всьому собі відмовляєте, тому що чоловік не хоче, ви знаходитесь у емоційному рабстві. У шлюбі важливо не поневолювати один одного, а допомагати бути щасливішим.

Київський вампір

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як виглядає донька легендарних вампірів.