Популярний сайт для дорослих раптово став соцмережею

поділитись
Людей об'єднує потреба у самозадоволенні

На популярному порталі з непристойними фільмами Pornhub раптово стали обговорювати не лише дівчат та їхні вміння, а й гострі життєві теми.

За інформацією Mashable, у коментарях до відео почали з'являтися запитання щодо ремонту автомобіля, вибору ноутбуку та приготування страв. Користувачі Pornhub іноді навіть обговорюють "Гру престолів".

Цікаво, що на порталі з'явились активні користувачі, які люб'язно допомагають новим друзям вирішити свої проблеми. Іноді на Pornhub публікують цілком пристойні відео - наприклад, як правильно посмажити курку (у прямому сенсі).

Віце-президент сайту Корі Прайс не знає, чим викликаний такий ажіотаж до життєвим тем, але закликає користувачів і надалі спілкуватися про усе, що спало їм на думку.

"Я ніколи не думав, що побачу на Pornhub рецепт чудової лазаньї", - сказав Прайс.

Зазначимо, що раніше Pornhub відзначався цікавими маркетинговими ходами, на кшталт подарунку ноутбуку користувачу, який розбив свій комп'ютер, коли його мама зайшла до кімнати у незручний момент.

Як повідомляв портал "Знай.ua", прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей ускладнить життя малолітнім любителям дорослих фільмів.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
дорослі фільми, соцмережа, спілкування
Абсолютно гола Емілі Ратаковські знялася для іспанського таблоїду
0
0
08:19 24.02.2018
Вона розійшлась з Олександром Петренком
0
0
07:07 24.02.2018
Артистка порадувала фанатів спокусливим фото в прозорій білизні
0
0
02:45 24.02.2018
Розі Хантінгтон-Уайтлі ще раз довела, що мода на ретро повертається
0
0
01:51 24.02.2018