Популярний сайт для дорослих раптово став соцмережею

поділитись

0

0

Людей об'єднує потреба у самозадоволенні

На популярному порталі з непристойними фільмами Pornhub раптово стали обговорювати не лише дівчат та їхні вміння, а й гострі життєві теми.

За інформацією Mashable, у коментарях до відео почали з'являтися запитання щодо ремонту автомобіля, вибору ноутбуку та приготування страв. Користувачі Pornhub іноді навіть обговорюють "Гру престолів".

Цікаво, що на порталі з'явились активні користувачі, які люб'язно допомагають новим друзям вирішити свої проблеми. Іноді на Pornhub публікують цілком пристойні відео - наприклад, як правильно посмажити курку (у прямому сенсі).

Віце-президент сайту Корі Прайс не знає, чим викликаний такий ажіотаж до життєвим тем, але закликає користувачів і надалі спілкуватися про усе, що спало їм на думку.

"Я ніколи не думав, що побачу на Pornhub рецепт чудової лазаньї", - сказав Прайс.

Зазначимо, що раніше Pornhub відзначався цікавими маркетинговими ходами, на кшталт подарунку ноутбуку користувачу, який розбив свій комп'ютер, коли його мама зайшла до кімнати у незручний момент.

Як повідомляв портал "Знай.ua", прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей ускладнить життя малолітнім любителям дорослих фільмів.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
дорослі фільми, соцмережа, спілкування
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Мішка добра порядна собака, котра ладнає з іншими собаками і людьми
0
0
06:34 22.11.2017
Такі результати самі по собі не вийдуть
0
0
00:54 22.11.2017