Розвиток інтернету і можливість спілкуватися з людьми в будь-якій точці земної кулі, на жаль, не зменшує кількості самотніх людей у цьому світі. Серед причин такого повсюдного явища можуть бути дисбаланс пріоритетів, завищені очікування, а також страх бути відкинутими. Езотерики ж додають до цього списку порчу на самотність.

При цьому фахівці відзначають, що вінець безшлюбності і псування на самотність – різні речі. Вінець передбачає саме укладення шлюбу, тобто людина може мати стосунки, але вони ніколи не приводять до одруження. А ось псування наводиться спеціально і захищає суб'єкт псування від уваги протилежної статі.

Як діагностувати порчу на самотність

Для правильної діагностики необхідно провести ритуал. Потрібно куряче яйце і ємність з водою. Важливо бути в одному будинку у момент ритуалу.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Воду краще брати "живу" з джерела, якщо ж можливості немає, то можна набрати у стакан звичайної прозорої води. Акуратно розбити яйце в рідину. Поставити склянку на голову і сидіти нерухомо протягом 10-15 хвилин. Після ритуалу подивитися на те, як змінився вміст ємності:

  • якщо вода і яйце залишилися колишніми, хвилюватися не про що;
  • чіткі білі нитки говорять про наявність негативу, який викликаний заздрістю або утворився в результаті того, що людина сам себе наврочив;
  • велика кількість бульбашок свідчить про наведеної псування на самотність;
  • чорні крапки з'являються, коли йдеться про дію, зробленому на кладовищі;
  • червоні вкраплення показують негатив, який передався від кровного родича.

Зняти порчу можна самостійно на убуваючому Місяці. На заході потрібно відправиться на безлюдний провулок трьох доріг. З собою мати кілька монет. На місці вимовити 9 разів змова:

"Є мертве поле, поле те живе горе гірке. Живе горе в полі, поживає, самотності воно не знає. Заговорюю я, раба Божа (ім'я), саму себе, щоб і мені одній вік свій не вековать, щоб в самоті не страждати. Піде самотність моє темне поле, де живе гірке горе, там вони разом бувати, а мене їм назавжди залишати. На замок свої слова закриваю, ключ на перехресті кидаю, нікого йому в пилу не знайти, слова мої не відкривати. Амінь".

Кинути монетки через плече і йти. Не можна обертатися. Такий ритуал повторити три вечори поспіль. Через місяць життя налагодиться.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" що потрібно знати про перших симптомах псування.