Астрологи виділили 6 Знаків Зодіаку, від представниць яких можна очікувати інтрижок на стороні. Звичайно ж, оцінювати вірність жінок тільки по їх приналежності до певного Знаку Зодіаку не можна, але, як не крути, у деяких проявляється прагнення до зради частіше, ніж у інших.

Шосте місце — Козеріг

Хоча Козеріг - земний Знак, жінки та дівчата, народжені під цим сузір'ям, вірністю не відрізняються. Вірніше, вони будуть з вами завжди, тільки якщо їм буде зручно. Ось, наприклад, у них є багатий чоловік, стабільність. Як тільки цього не стане, вони підуть. Як би вони у своїй вірності вам не клялися, вони виходять заміж не за вашу душу і характер, а за ваші гроші, положення або щось ще. Багато чоловіків скажуть, що Козероги — це найвірніші дами на світі. Це так, але лише тому, що у вас не було шансів перевірити їх любов на міцність і їх самих на цю саму вірність.

П'яте місце — Тілець

Другий земний Знак в нашому списку найбільш невірних дружин і дівчат. Тільці — це честолюбні дами, які мають явну схильність до зрад, тому що вони завжди задивляються на інших чоловіків. Коли вони закохані, вони цілком належать одному чоловікові, але проходить трохи часу і Тільці знову стають ласими на компліменти і увагу інших. Вони жити не можуть без руху. Жінки-Тельці не затримуються надовго з багатими, але нудними чоловіками.

Популярні новини зараз

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Єдиний спосіб утримати жінку-Тільця — це постійно підігрівати інтерес. Потрібно показати, що вас легко втратити, тоді дама-Телець буде з вами. Правда, тут є один великий мінус в такій методиці утримання — ревнощі. Тельці — це згусток ревнощів. Вони можуть битися, кричати, битися в істериці. Це, мабуть, найбільші в світі власники. Ще утримати Тільця допоможе наявність дітей, тому що сім'я для них понад усе.

Четверте місце — Риби

Риби - типовий представник водяних Знаків Зодіаку. Можливо, жінки-Риби і не стануть зраджувати у прямому сенсі слова, але фліртувати з іншими будуть точно.

Дівчата, народжені під цим Знаком, можуть зрадити чоловікові, з яким у них не дуже довгі стосунки або неясні в якомусь сенсі. Якщо Риби не впевнені у своєму партнері, то порушення вірності не минути. Звичайно, їх може стримати якийсь фактор, але це навряд чи.

Якщо вас це втішить, то представниці цього Знака не відчувають нічого до тих, з ким вам зраджують. Для них це не в порядку речей, ні. Просто вони однолюби, але не можуть утримати себе від забороненого плоду. Роблять це в основному Риби досить недбало, тому що не вміють обманювати досить добре, так що ви відразу дізнаєтеся про їхню брезню. Трохи більше спостережливості допоможе вам зрозуміти, що дівчині цього Знака захотілося уваги іншого чоловіка.

Третє місце — Терези

Цей представник стихії повітря дуже емоційний, досить динамічний, ревнивий і схильний до інтрижок на стороні. Для дівчат-Терезів зрада - зовсім не проблема, звичайно ж, якщо їхній чоловік про це не дізнався. Більшість зрад Терезів припадає на дошлюбний період. Якщо ви не в шлюбі з Терезами, то такі дами шукати іншого чоловіка будуть постійно. Звичайно, це відбувається не спеціально, а на автоматі. Просто Терези дуже ласі на лестощі, на компліменти. Якщо ви їх не робите, то їх буде робити хтось інший.

Не пропонуйте перевірити відносини, роз'їхатися, розійтися на час. У цей період жінки-Терези втрачати часу не будуть. Їх, як і Тельців, зупиняє від зрад тільки шлюб, діти, підвищений контроль і постійна закоханість. Якщо ви готові працювати на такі відносини все життя, то готуйтеся до труднощів. Доведеться підтримувати в собі вогонь.

Друге місце — Скорпіон

Дівчата-Скорпіони неймовірно красиві, харизматичні і емоційні, але їхні зради не піддаються ніяким законам логіки. Є, безсумнівно, представниці цього Знаку, які не будуть брехати своєму чоловікові ніколи, але серед жінок-Скорпіонів більше половини тих, хто може зрадити просто так, без всякої задньої думки. Іноді вони таким чином перевіряють почуття на міцність, що не має ніякого сенсу. Жінки-Скорпіони — це дуже небезпечні гравці в любов, тому що їм не вистачає гостроти почуттів, легкості. Астрологи і астропсихологи не беруться давати чітку відповідь на питання "чому?" і "для чого?". Ви не зрозумієте Скорпіонів, ви можете їх тільки полюбити.

Заслужений лідер — Близнюки

Близнюкам гра в любов може набриднути в будь-який момент. Ці дами настільки непередбачувані, що просто диву даєшся. Вони можуть змінити на будь-якому етапі відносин, навіть якщо ви одружені або просто давно разом. Якщо у вас є діти, то знайте, що дівчат-Близнюків це не зупинить в пошуку нових пригод і відчуттів. Вони повертаються назад, причому не тільки до вас. Таке відчуття, що вони хочуть володіти всіма чоловіками одночасно. Коли їх кидають, вони заливають сльозами все. Вони мстять, роблять капості, але потім все одно можуть повернутися до вас, якщо ви того захочете. Вірність для таких жінок і дівчат — це тимчасове і дуже слабке поняття. Вони розумні і цікаві, але на цьому не варто зациклюватись. Не чекайте від них чесності. Вони буду брехати вам в обличчя і думати, що все нормально.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у вівторок, 22 травня, зорі в гороскопі кажуть, що на небі зростаюча Місяць у Леві. Вона цілком прихильна до тих, хто відчуває потребу поплакатися в жилетку.