Сьогодні для всіх учасників групи AC/DC і їхніх фанатів сталася трагедія. На 70-му році життя помер Джордж Янг, який був не тільки старшому братом засновників групи, але і їхнім продюсером. Якби не Янг старший, група, можливо і не стала б настільки відомою. І ми вирішили нагадати трохи цікавого про головне творіння Джорджа Янга, групу AC/DC.

Цікаві факти про AC/DC

Почнемо з назви групи. AC/DC з'явилося зовсім випадково. Старша сестра Малколма і Ангуса побачила на швейній машинці напис «AC/DC». Саме так і назвали групу. До речі, заслуги сестри на цьому не закінчилися. Так само, вона вигадала образ для всіх учасників групи. Шкільна форма, вельветові піджаки і шорти – це повністю її ідея.

Світову славу група отримала в 1979 році. Відразу ж після виходу «Highway to Hell».
Та й крім цього, відомих альбомів і пісень у групи було чимало. Гітарне соло з пісні "Back in Black" було визнано 6-им з 50-ти кращих рифів всіх часів.

Потрібно сказати, що, незважаючи на величезну популярність, свій перший "Греммі" група отримала тільки в 2010-му в номінації «Краще виконання в жанрі хард-рок».

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще

В СРСР група була заборонена. Як і багато інших. Незважаючи на це, безліч фанатів добували їх пластинки незаконним шляхом, за що могли навіть сісти у в'язницю. А після розпаду Союзу AC/DC приїхали на благодійний концерт в Москві. У 1991 році на їх концерт прийшло понад півмільйона осіб. І це в країні, де їх слухати було заборонено.

За свою історію група продала понад 200 мільйонів копій альбомів, а найуспішнішим вважається "Back in Black", тираж якого склав понад 19 мільйонів.

І трохи цікавого наостанок. Назва групи AC/DC на австралійському сленгу означає “бісексуал“. Коли музикантам повідомили про це, вони сильно здивувалися, але змынювати назву було вже пізно.

Дивіться: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО AC/DC