13 листопада жителі Землі зможуть побачити з'єднання Венери і Юпітера.

Як передає прес-служба Московського планетарію, 13 листопада вранці перед сходом Сонця, в безхмарну погоду, можна побачити прекрасну картину - з'єднання Венери і Юпітера. З 17 на 18 листопада очікуємо максимум одного з найвідоміших зорепадів - Леоніди, який діє з 9 по 22 листопада.

Його назвали названий на честь сузір'я Лева, в якому розташовується його радіант.

"Леоніди народжені залишками комети 55P / Темпеля - Туттля і відрізняються швидкими метеорами білого кольору. Інтенсивність потоку змінюється з року в рік" - вказують фахівці.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Леоніди в Україні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скупчення об'єктів, які світилися у вечірньому небі і нагадували НЛО, налякало жителів села Новоградівка на Одещині.

На відео, опублікованому в мережі, можна спостерігати, що перші секунд 30-40 вони висять практично нерухомо, що зовсім не схоже, наприклад, на метеорити або літаки. А потім вони починають то розходитися, то зближуються. Потім одна з точок відділяється від групи і летить в напрямку поверхні Землі, а потім розділяється надвоє. "Верхня" половина досить швидко зникла, а "нижня" ще деякий час продовжувала рух, після чого начебто теж пропала в хмарах.