Поки ніхто не бачить: що співробітниця аеропорту витворяє з чужими речами

поділитись
На відео потрапили кадри обслуговування багажу пасажирів співробітницею японського аеропорту

Дівчина в одне міз аеропортів Японії обслуговує багаж надто ретельно.

Про це повідомляє видання Express.

В одному з японських аеропортів зняли аматорські кадри. Їх незабаром поширили західні ЗМІ. Журналісти відгукнулися про цю сцені з іронією, назвавши її "шокуючою".

Чисто з технічної точки зору на показанням відео відбувається звичайна процедура — прийом багажу. Але те, як пересічна співробітниця аеропорту відноситься до чужих валізах і сумках, деяких мандрівників дійсно може повергнути в шок.

Якщо говорити більш детально про багажі в аеропортах, варто очікувати історій про недбале ставлення співробітників до чужого майна, або ще якийсь прикрий випадок. Працівникам аеропорту часто не довіряють, особливо після таких кадрів з Таїланду, де співробітника авіакомпанії почав творити з багажем свої темні справи, не підозрюючи про зйомку. Не довіряють настільки, що готові навіть залізти разом з валізою в рентген, тільки б захистити майно.

Не дивно, що після серії подібних новин, кадри, зняті в японському аеропорту, деякі ЗМІ назвали «шокуючими».

На відео показано, здавалося б, стандартна процедура — валізи і сумки їдуть по стрічці своїм господарям. Але ось те, як до чужого майна відноситься співробітниця аеропорту — гідно захоплення.

Повне відео, зняте в япоснком аеропорту:

Дівчина на відео стежить за валізами так, ніби всередині кожного знаходиться за безцінною китайської старовинній вазі. Співробітниця не тільки протирає кожен валізу від скопилася в дорозі пилу і бруду, але й обережно поправляє на конвеєрі, щоб багаж не впав. Гідне захоплення ставлення.

В якому саме аеропорту багаж отримав таке VIP-обслуговування — залишилося невідомим. Але в коментарях до відео багато відвідувачів підтвердили, що в японських аеропортах шанобливо ставляться взагалі до всіх і до всього.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" незабаром українці зможуть купувати недорогі авіаквитки на ряд міжнародних напрямків. На український ринок заходить лоукостер Ryanair.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
аеропорт, сервiс, японiя
МКС не входить в офіційні структури ООН
0
0
08:08 17.07.2018
Кінь у полі був незамінним помічником кожного селянина
1
0
07:27 17.07.2018
Традиційно на це свято готують вівсяну кашу
0
0
06:39 17.07.2018