Як відомо, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров потрапив в незручну ситуацію під час форуму «Росія – країна можливостей». Виходячи на сцену перед лекцією, політик спіткнувся на сходах і впав. Момент падіння Лаврова зняв кореспондент одного з російських сайтів. Однак згодом новину і відео падіння російського міністра видалили з сайту. Але ролик негайно розійшовся по інтернету і став приводом для безлічі жартів і мемів.

Дивіться: Епічне падіння Лаврова потрапило на камеру

Користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на падіння міністра закордонних справ Росії, який спіткнувся об сходинку на форумі «Росія — країна можливостей». Російський міністр моментально став героєм жартів і мемів. Юзери іронізували над незручною ситуацією чиновника.

Популярні новини зараз

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

Так, наприклад, Лаврова порівняли з падінням конем.

Деякі вловили взаємозв'язок між падінням Лаврова і Микити Михалкова, який 15 березня послизнувся і впав у Нижегородському телецентрі.

У спільноті MDK припустили, з якої ще причини, крім очевидної, Лавров міг опинитися в положенні на колінах.

Лавров спіткнувся, коли піднімався сходами. Міністр швидко піднявся. Починаючи виступ на форумі, дипломат пожартував: «Бачите як? Спіткнувся. Правда, добре, не на дипломатичному фронті, а на сходинці».

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Путін зганьбив свого прес-секретаря Дмитра Пєскова на весь світ. Російський президент Володимир Путін дав американському телеканалу NBC вельми дивне інтерв'ю. Так, Путін заявив, що особисто не контролює публічні заяви свого прес-секретаря Дмитра Пєскова, зазначивши, що той іноді "несе пургу".

"У нас дві тисячі співробітників адміністрації, невже Ви думаєте, що я кожного контролюю? Он Пєсков сидить навпроти, мій прес-секретар, він несе іноді таку "пургу", я дивлюся і думаю: що він там розповідає? Хто доручив йому це?", - сказав Путін.

До речі, ця заява російського президента щодо Дмитра Пєскова теж стала приводом для жартів у мережі.