Дивовижний і в той же час дивний візерунок, який утворився на одному з водоймищ на околиці міста, всерйоз зацікавив мешканців Волгограду. Ділянка води покрита очеретом. В одному місці він утворив дивні переплетення, які, на думку жителів обласного центру, були залишені ніким іншим, як представниками позаземних цивілізацій.


Жителі міста запевняють, що природним чином візерунки з'явитися там не могли. У соціальних мережах вже на повному серйозі обговорюють тему очерету з візерунками, яка вирвалася в списки найпопулярніших в регіоні.
Місцеві жителі задаються питанням, а чому очерет лежить так дивно. Сама по собі ситуація для міста, звичайно ж, важливою не є, але десятки місцевих жителів із захватом висувають припущення про те, що ж це може бути, але більшість все ж схиляється до прибульців. "Тільки інопланетяни можуть таке зробити, людина не здатна. Цікаво, що основна смуга лежить в одну сторону, а вузька смужка в іншу", - заявив один з користувачів.
Інші користувачі знайшли більш раціональне пояснення розташуванню очерету, зазначивши, що пов'язано це з таненням льоду на водоймі. "Комиші не в різні бік, на фото все в одну в сторону потоку. Острівці з НЕ придавленого очерету, швидше за все, через те, що в цих місцях сніг або ожеледь були", - зазначив уважний волгоградец.
Як раніше стало відомо, на YouTube-каналі "Conspiracy Depot", який веде популярний у вузьких колах уфолог Грехем Мейпл, з'явилося відео, в якому чоловік ділиться з передплатниками цікавою новиною: на супутникових знімках Антарктиди в додатку "Google Earth" уфолог зауважив дивне джерело світла в районі південно-східного узбережжя материка.
Оцінивши фотографії, Грехем прийшов до висновку, що ліхтар або якийсь пристрій, яке випромінює світло, має просто величезні розміри. Об'єкт, як видно, є потужним прожектором, який вказує на щось загадкове, приховане від сторонніх очей. Не виключено, що промінь світла направлений на базу інопланетян або ціле підземне місто прибульців.
Як повідомляв "Знай.ua", в США більше двох тисяч чоловік стали свідками чергового НЛО. Повідомляється, що на днях американці одночасно спостерігали в небі три невпізнаних космічних об'єкта. Про це заявили уфологи з агентства MUFON.
На своєму офіційному сайті вони розповіли, що фахівцеві Джеффу Воллесу вдалося відстежити і зафіксувати космічні кораблі в місті Трентон (штат Нью-Джерсі). Мисливець за НЛО сфотографував нерухомі об'єкти, які годину парили в повітрі і не видавали звуки, характерні для літаючих апаратів.
Пізніше виявилося, що Уоллес був далеко не єдиним очевидцем. В цей же день в MUFON звернулися більше 2000 американців з Нью-Джерсі. Всі вони повідомили, що спостерігали в небі НЛО. Всього над США було зафіксовано три НЛО.