Чи існують НЛО? Природно, адже під цією назвою може ховатися що завгодно, від кульової блискавки до безпілотника потенційного супротивника. Але ось на відео такі об'єкти потрапляють нечасто, так що цей випадок в районі Ніагарського водоспаду - досить рідкісний.

Випромiнюючий свiтло каплевидний об'єкт промчав вдень над водоспадом Ніагари, не залишаючи за собою в повітрі ніякого сліду (як, наприклад, від реактивних літальних апаратів, що переміщаються з порівнянними швидкостями). Можлива висота, на якій пролітав НЛО - кілька сотень метрів.

Якби подібне явище відбувалося у менш людному місці, воно ніколи не було записано на відео в силу своєї короткочасності - всього пару секунд. Але знаменитий водоспад у США щодня відвідують сотні туристів. Так було і в цей день і у когось напоготові виявився мобільний телефон з камерою.

Дата зйомки - 25 березня 2018 року. Тепер цей запис стане предметом пильного вивчення фахівців з уфології з різних країн світу. Слід зазначити, що відображений об'єкт цілком реальний - це не оптична ілюзія. Тим не менш, ототожнювати його з космічним кораблем прибульців передчасно - це може виявитися якимсь маловивченим атмосферним явищем.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" у США зараз проходить розслідування випадку з викраденням американського військовослужбовця непізнаним літаючим об'єктом. Це подія мала місце в штаті Мічиган минулої зими. Під час поїздки на снігоході водій виявив, що його яскраво висвітлює певний об'єкт ззаду. Чоловік зупинив свій транспортний засіб, потім бачив, як НЛО наближається до нього.

Останні дві години після цього моменту військовослужбовець не пам'ятає. Він звернувся за допомогою до американських експертів в даній області, щоб ті встановили, що ж трапилося насправді. Слід зазначити, що випадки з короткочасної амнезією під час зустрічей з НЛО - досить поширене явище.