Як повідомляє Clutch.ua заплітати волосся на ніч – це не тільки дуже зручно, але і корисно для волосся. Саме тому ще в давні часи красуні заплітали на ніч косу.

Таку укладку на ніч робили ще на Стародавньої Русі. Дівчата заплітали волосся в легку косу, а після підбирали її у вільний пучок на потилиці. Така зачіска дуже корисна для волосся і ось чому.
Волосся потрібно збирати на ніч, щоб вони подовше залишалося чистим. Адже при терті про шкіру і подушку, локони швидко втрачають колишню свіжість. Час сну точно буде комфортніше, адже вони більше не будуть лізти в обличчя і рот.
Зручність, звичайно, понад усе, але красивою хочеться бути завжди. Заплітаючи волосся таким чином, можна вбити двох зайців відразу. Справа в тому, що порядок на голові – максимально комфортне положення для волосяних цибулин, а значить і зростання волосся стане швидше, і тертя об подушку значно скоротитися.
Пучок, зібраний на потилиці, гарантує фантастичний об'єм на ранок. Час на звичну зачіску скоротиться в два рази. Нанесіть на злегка вологе волосся трохи піни і підберіть їх у пучок. Локони будуть тримати форму від коренів до самих кінчиків.

Однак і у цього хитрого способу є свої правила. Пучок на ніч не повинен бути тугим. Досить зробити вільний за допомогою слабкої резинки, не стягуючи волосся.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що у кожної дівчини обов'язково вдома знайдеться безліч незрозумілих баночок із загадковим змістом. Багато хто не знають, що більшість з них - вигадка хитрих маркетологів. Так, в список непотрібних речей потрапив і шапунь 2 в 1. Шампунь, при очищенні, покликаний розкривати лусочки волосся, а бальзам, у свою чергу, закривати їх. Так, шампунь має слабку лужну середу, щоб добре очистити волосся, бальзам ж навпаки покликаний наситити їх. Так що з хімічної точки зору такого просто не може бути.