Астрологія завжди розповідає про те, у кого з знаків зодіаку які недоліки і переваги має кожен знак зодіаку. Життя таке, що без помилок і промахів просто не обійтися. Бувають такі ситуації, в яких потрібно вміти попросити вибачення або просто промовчати, щоб не здатися грубим і не вихованим, але в запалі своїх емоцій не кожному вдається впоратися своїми почуттями і постаратися бути більш стриманим, а іноді і просто не звернути увагу на ту чи іншу ситуацію.

Астрологи не даремно виділили найбільш вибухових, упертих і навіть часом нестерпних знаків зодіаку, які бувають просто нестерпними. Довіртеся тому, що говорять зірки і тим більше ті, хто розбирається в цьому, астрологи даремно не скажуть. Тому саме зараз настав той момент, коли потрібно подивитися прямо в очі своїх недоліків, зробити висновок з усього прочитаного, прийняти це і жити далі, але постаратися бути хоч трішки іншим.

"Або по-моєму, або ніяк!"- таке життєве кредо цих трьох зодіакальних знаків.

Овен

Популярні новини зараз

Тіна Кароль відповіла на звинувачення режисера в плагіаті на Atlas Weekend: "Урод"

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Цей знак не відступить ні за що і ніколи, навіть коли йому самому вже більш ніж ясно, що він помиляється. Не дочекаєтесь, Овен не здасться. Хоча деякі вперті знаки зодіаку можуть поступитися після колосального зовнішнього тиску, але тільки не Овен. Легше залишити його в спокої, нехай він залишається наодинці зі своєю власною точкою зору.


Телець

Впертий характер змушує Тельця думати, що він незмінно правий. Однак у нього все ж таки присутній здоровий глузд, і в рідкісних випадках Телець навіть здатний визнати, що помиляється, але після того, як йому надані незаперечні і очевидні факти. Або додаткові факти, що підтверджують початкові факти. Тельці дуже наполегливі, щоб так просто відступити.

Близнюки

Близнюки, двоголовий монстр. Їх проблема тільки в подвійності особистості, коли один Близнюк упевнений, що він має рацію, а другий Близнюк помітно коливається. Причому перший може заглушити голос другого. Якщо справа дійде до битви за правоту, то полководцем буде однозначно перший Близнюк. Просто він завжди приймає бажане за дійсне.

Раніше портал "Знай.ua" публікував гороскоп на квітень 2018 року.